X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

St Christopher's Shepherds Bush'e yol tarifleri

Belushis Bar, 13-15 Shepherds Bush Green., Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 86%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 72%Temizlik
  • 75%Tesisler

Çeviren Google Hostel Merkez Line Çoban Bush İstasyonu karşısında yer almaktadır.

Heathrow Havalimanından:
Hammersmith için yeraltı almak, Hammersmith ve Şehir hat değiştirmek, bir Shepherds Bush Pazar durdurmak gidin. Istasyon çıkın ve sola çevirin ve kavşaktan bize 800metres yürüyün. Ayrıca Hammersmith Çoban Bush Green otobüs bu, St Christopher en Inn ve Belushi en Bar için 50 metre yürüyerek terk edebilirsiniz.

Victoria Station:
(Koç istasyonu dahil) Çoban Bush Orta hat üzerine değiştirmek, Oxford Circus Victoria Hattı yakalayın. Bu, sol taraftaki istasyonunun karşısında yer almaktadır. Alternatif olarak, otobüs üzerine bizim kapıya 46 doğru atlamak.

Gatwick Havaalanı'na:
Clapham Junction üstü trene binin. Buradan doğrudan Çoban Bush için kara tren yakalamak. Biz sol taraftaki istasyonunun karşısında bulunan konum.

Stansted Havaalanı'na:
Londra Liverpool Street için trene binin, sonra Çoban Bush için merkezi Line hop. Biz sol taraftaki istasyonunun karşısında bulunan konum.

Waterloo İstasyonu'ndan:
Jubilee Bond Street Hat ve Çoban Bush Orta hat üzerine değişiklik almak. Biz sol taraftaki istasyonunun karşısında bulunan konum.

Luton Havaalanı'ndan:
Luton İstasyonu doğrudan gelen Kral Cross Thameslink Tren alın. Tottenham Court Road Kuzey Hattı için buraya değiştirin ve sonra Çoban Bush batı bağlı Merkez Hattı değiştirin. Biz sol taraftaki istasyonunun karşısında bulunan konum.