X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

St Christopher's Oasis-Female Only'e yol tarifleri

163 Borough High Street, SE1 1HR, Southwark, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 79%Tesisler

Çeviren Google Resepsiyon Köyü'nde bulunmaktadır. Bu 165 Borough High Street sadece beş dakika kadar yol alır.

Heathrow Havalimanından:
Green Park Piccadilly hattı alın; London Bridge doğuya Jubilee Line üzerinde değiştirin. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen atın ve sola çevirin. Buradan o az beş dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki haritayı yazınız.

Gatwick Havaalanı'na:
Taksi ya da Otobüsler çıkış üzerinden London Bridge İstasyonu çıkışına Tren atın. Köşede trafik ışıkları 1 kümesine bir sola atın. Bu Borough High St Sola çevirin ve yaklaşık beş dakika yürüme mesafesindedir.

Stansted Havalimanından:
Liverpool Street için trene binin. Otobüs 35 Borough High Street üzerinde bizim kapının önünde durur.
Alternatif Bank Merkez metro hattı almak ve daha sonra Kuzey hattı değiştirmek. Londra Köprüsü bir durak gidin. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen atın ve sola çevirin. Buradan o az beş dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki haritayı yazınız.

Luton Havaalanı'ndan:
London Bridge doğrudan Luton İstasyonu'na Thameslink Tren atın. Taksi veya otobüs için çıkış yolu çıkış. Köşede trafik ışıkları ilk seti bir sola atın. Bu sol Borough High St çevirin ve yaklaşık beş dakika yürüyün. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki haritayı yazınız.

Victoria Otobüs ve Tren İstasyonu'na:
Westminster Çemberi veya İlçe hattı almak ve doğuya Jubilee Line değiştirin. Londra Köprüsü kapalı alın. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen atın ve sola çevirin. Buradan o az beş dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki haritayı yazınız.

Waterloo istasyonuna:
Iki durak için Jubilee hattı almak ve Londra Köprüsü kapalı olsun. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen atın ve sola çevirin. Buradan o az beş dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki haritayı yazınız.