X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

St Christopher's Inn - London Bridge'e yol tarifleri

121 Borough High Street, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


81%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 77%Temizlik
  • 71%Tesisler

Çeviren Google Içine kontrol ediyoruz hostel olursa olsun, resepsiyonda Köyü yer almaktadır. Sadece 100 metre 165 Borough High Street yolun yer alır.

Heathrow Havalimanından:
Green Park için Piccadilly hattı al, London Bridge için doğuya Jubilee Hattı için değiştirin. Sokak seviyesine Borough High St çıkışına yürüyen merdiven alın ve sola dönün. Buradan beş dakikalık yürüme mesafesinde daha az. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki haritası yazdırın lütfen.

Gatwick Havaalanı'na:
Taksiler veya Otobüsler için çıkış ile London Bridge İstasyonu çıkmak için Tren alın. Köşede trafik ışıkları 1 kümesine bir sola dön. Bu Borough High St Sol açın ve Yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Stansted Havaalanı'na:
Liverpool Street için trene binin. Otobüs 35 Borough High Street üzerinde bizim kapının önünde durur.
Alternatif olarak, Banka, Merkez tüp hattı almak ve daha sonra Kuzey hattına değiştirin. Bir London Bridge durdurmak git. Sokak seviyesine Borough High St çıkışına yürüyen merdiven alın ve sola dönün. Buradan beş dakikalık yürüme mesafesinde daha az. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki haritası yazdırın lütfen.

Luton Havaalanı'ndan:
Luton İstasyonu doğrudan Londra Köprüsü için Thameslink Tren alın. Taksi veya otobüs için çıkış ile çıkın. Köşede trafik ışıkları ilk seti bir sola dön. Bu Borough High St sol açın ve yaklaşık beş dakika yürüme mesafesindedir. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki haritası yazdırın lütfen.

: Victoria Coach ve Tren İstasyonu'na
Westminster Çember veya İlçe hat alın ve doğuya Jubilee Line değiştirin. London Bridge inin. Sokak seviyesine Borough High St çıkışına yürüyen merdiven alın ve sola dönün. Buradan beş dakikalık yürüme mesafesinde daha az. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki haritası yazdırın lütfen.

Waterloo İstasyonu'ndan:
Iki durak için Jubilee hattı almak ve London Bridge ininiz. Sokak seviyesine Borough High St çıkışına yürüyen merdiven alın ve sola dönün. Buradan beş dakikalık yürüme mesafesinde daha az. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki haritası yazdırın lütfen.