X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

St Christopher's Inn - London Bridge'e yol tarifleri

121 Borough High Street, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 83%Temizlik
  • 75%Tesisler

Çeviren Google Eğer kontrol ediyorsunuz yurdu ne olursa olsun, resepsiyon Köyü'nde bulunmaktadır. Sadece 100 metre 165 Borough High Street kadar yol bulunur.

Heathrow Havaalanı'ndan:
Green Park'a Piccadilly hattı alın; London Bridge doğuya Jubilee Line üzerinde değiştirin. Sokak seviyesine Borough High St çıkış Yürüyen merdivenleri ve sola. Buradan beş dakikalık yürüme azdır. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıda haritayı yazınız.

Gatwick Havaalanı'na:
Taksi veya Otobüsler çıkış ile Londra Köprüsü İstasyonu çıkışına Tren atın. Köşede trafik ışıkları 1. setine bir sola atın. Bu Borough High St Sol çevirin ve Aprox 5 dk yürüme mesafesindedir.

Stansted Havaalanı'na:
Liverpool Street tren atın. Otobüs 35 sağ Borough High Street üzerinde bizim kapının önünde durur.
Alternatif Bank Merkez boru hattı almak ve daha sonra Kuzey hattına değiştirin. London Bridge bir durak git. Sokak seviyesine Borough High St çıkış Yürüyen merdivenleri ve sola. Buradan beş dakikalık yürüme azdır. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıda haritayı yazınız.

Luton Havaalanı'na:
Luton İstasyonu'na Thameslink Tren London Bridge doğrudan atın. Taksi veya otobüs için çıkış üzerinden çıkın. Köşede trafik ışıkları ilk seti bir sola atın. Bu sol ve yaklaşık beş dakika yürüyün Borough High St Çevirmek. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıda haritayı yazınız.

Victoria Otobüs ve Tren İstasyonu:
Westminster Çember veya İlçe hattı almak ve doğuya Jubilee Line değiştirin. London Bridge inin. Sokak seviyesine Borough High St çıkış Yürüyen merdivenleri ve sola. Buradan beş dakikalık yürüme azdır. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıda haritayı yazınız.

Waterloo istasyonuna:
Iki durak için Jubilee hattı almak ve Londra Köprüsü ininiz. Sokak seviyesine Borough High St çıkış Yürüyen merdivenleri ve sola. Buradan beş dakikalık yürüme azdır. Yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yukarıda haritayı yazınız.