X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

St Christopher's Camden'e yol tarifleri

48-50 Camden High Street, Camden NW1, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 82%Atmosfer
  • 77%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Heathrow Havalimanından:
Kings Cross Piccadilly hattı almak. Kuzey hattına burada değiştirin ve Camden Town için bir durak almak. Istasyonunun çıkıp Camden High Street geçmiş McDonalds ve Burger King aşağı bıraktı yürüyün. Biz aşağı sol tarafta 200 metre konum.

Victoria Station:
Kings Cross Victoria çizgi yakalamak. Buraya Kuzey satırı değiştirin ve Camden Town bir durak için gidin. Istasyonunun çıkıp Camden High Street geçmiş McDonalds ve Burger King aşağı bıraktı yürüyün. Biz aşağı sol tarafta 200 metre konum.

Gatwick veya Luton havaalanlarından:
Kings Cross için Thameslink trene binin ve buradan Camden şehre Kuzey satırının bir durak için yeraltı almak. Istasyonunun çıkıp Camden High Street geçmiş McDonalds ve Burger King aşağı bıraktı yürüyün. Biz aşağı sol tarafta 200 metre konum.

Stansted Havaalanı'na:
Liverpool Street için trene binin. Buradan Kings Cross için yeraltı almak. Kuzey hattına burada değiştirin ve bir Camden şehre durdurmak gidin. Istasyonunun çıkıp Camden High Street geçmiş McDonalds ve Burger King aşağı bıraktı yürüyün. Biz aşağı sol tarafta 200 metre konum.

Waterloo İstasyonu'ndan:
Camden şehre Kuzey Hattı alın. Istasyonunun çıkıp Camden High Street geçmiş McDonalds ve Burger King aşağı bıraktı yürüyün. Biz aşağı sol tarafta 200 metre konum.