X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Speedy Bed

Via Domenico Cucchiari 46, Rome, Italya

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Casal Bertone ünlü üniversite çeyreğinde akıllı bir çözüm; kimin için merkezden en erişilebilir fiyatlarla ama konfor vazgeçmeye olmadan biraz uzak olmak istiyor.

Bu tarihsel merkezi ve şehrin diğer tüm parçaları çarpıcı mesafesinde olduğundan bu alanda, daha sonra, Tiburtina metro yakınlığı sayesinde bir tatil veya çalışma Roma'yı ziyaret sınırlı bir bütçe üzerinde olanlar için ideal bir temel oluşturmaktadır Dur. Casal Bertone ilçe aileler ve gençlerin büyük bir sayıda ev ve yerel ana cadde iki farklı internet kafeler ve büyük bir Auchan mağazasında sunuyor.

La Sapienza Üniversitesi yakınlarında - - etrafında inşa edilmiş muazzam kentsel peyzaj özerklik duygusu korumuştur Speedybed Bed & Breakfast Casal Bertone, Roma'nın öğrenci mahallelerinden birinde yer almaktadır.

Ödeme: Nakit sadece, varış.
Check-in: 9:00-09:30.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Kahvaltı Dahil
  • Çamaşırhane Tesisleri


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Speedy Bed Located at Via Domenico Cucchiari 46, , Rome.
Speedy Bed
Italy
Rome Lazio 00159 Via Domenico Cucchiari 46
0% 7
41.8995020 12.5356640
Speedy Bed
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     3 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart 3 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda