X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Speedy Bed

Via Domenico Cucchiari 46, Rome, Italya

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Casal Bertone ünlü üniversite çeyreğinde akıllı bir çözüm; kimin için en erişilebilir fiyatlara ancak konfor için feragat etmeden merkezden biraz uzak olmak istiyor.

Bu çarpıcı tarihi merkezinin mesafesi ve şehrin diğer tüm parçaları içinde olduğundan bu bölge, daha sonra, Tiburtina metro yakınlığı sayesinde bir tatil için ya da çalışmak için Roma'yı ziyaret sınırlı bir bütçe için ideal bir üs teşkil Dur. Casal Bertone ilçe aileleri ve gençlerin çok sayıda ev ve ana yerel işlek iki farklı internet kafeler ve büyük bir Auchan market bulunmaktadır.

La Sapienza Üniversitesi yakınında - - etrafında inşa edilmiştir muazzam kentsel peyzaj özerklik duygusu korumuştur Speedybed Bed & Breakfast Casal Bertone, Roma'nın öğrenci dörtte birinde yer almaktadır.

Ödeme: Sadece nakit, varışta.
Giriş: 9:00-9:30.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Kahvaltı Dahil
  • Çamaşırhane Tesisleri


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Speedy Bed Located at Via Domenico Cucchiari 46, , Rome.
Speedy Bed
Italy
Rome Lazio 00159 Via Domenico Cucchiari 46
0% 7
41.8995020 12.5356640
Speedy Bed
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     3 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart 3 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda