X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Southern Volunteer Adventure

5147-00506, 62315-00200, Nairobi, Kenya

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Güney Gönüllü Macera macera veya gönüllü iş arayan kişilere bir ev sunan oda ya da Masai Mara Ulusal rezerv, Nakuru Gölü Milli park, Amboseli Milli Parkı ve Tsavo Doğu gibi popüler yerler için birkaç hafta safari için bir gün tur bir şey düzenlemek both.We ve West Milli Park.We da www.wildparadisesafaris.com adresindeki web sitesinde bu ve birçok diğer yerler bakmak bu tür Mt Kilimanjaro tırmanışı, Ngorongoro, Serengeti, Manyara ve Arusha ve Moshi.You için transferlerini olarak hedeflere Tanzanya safari düzenlemek

Biz altı months.We için birkaç gün arasında bir süre aynı veren kuruluşlar bulmak için iş eğitim veya staj geçici gerekebilir olanlar yardımcı için gönüllü çalışma için yerleştirme düzenlemek.

Biz şehir merkezine üç kilometre ve bu Nairobi Ulusal Parkı, Zürafa Merkezi, yerli müzik Kenya Bomas ve dans fantezi gibi Nairobi en büyük turizm üç dakika mesafede bulunan ve aynı zamanda çok yakın iki çocuk evleri, yetimler için bir okul, bir misyoner vardır hastane ve danışma merkezi.

Ayrıca, sonraki güzel restoranlar, bir food court ile alışveriş merkezi, bankacılık hizmetleri, ATM makineleri internet kafeler ve ucuz toplu taşıma araçları bulundu.

Wilson havaalanı yakın ve Afrika Tıp ve Araştırma foudation (AMREF) karargahı ve uluslararası eğitim Kenya 300 metre away.Tour / seyahat bilgi bulunur, Tanzanya ve Uganda talep üzerine mevcuttur.
Konumu, güvenli sakin ve uluslararası seyahat için uygundur.
Bizim dayanılmaz özel kontrol edin, onlar seçtiğiniz servis şirketlerinde Arusha ve Moshi Nairob en turistik ve ücretsiz bilet ücretsiz ulaşım içerir.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Mevcut Bebek Karyolası
  • Mutfak
  • Salon


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Southern Volunteer Adventure Located at 5147-00506, 62315-00200, Nairobi.
Southern Volunteer Adventure
Kenya
Nairobi 00506 5147-00506, 62315-00200
0% 9
-1.3218898 36.8246805
Southern Volunteer Adventure
    Oda mevcut     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Üstün Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Üstün Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Üstün 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Üstün 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Üstün 5 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Üstün 6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda