X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Soul Kitchen'e yol tarifleri

Moika embankment 62 app 9, St Petersburg, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


99%Oy

  • 99%Ekonomik
  • 99%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 98%Atmosfer
  • 99%Temizlik
  • 99%Tesisler

Çeviren Google Itibaren
'Admiralteyskaya'nın' metro istasyonu:
sağa ve Moika nehir kadar, karşılaşacağınız zaman nehir sağa dönün ve 'kırmızı' köprü kadar yürümek iki blok yürümek. köprü çapraz ve sağa dönün, nehir boyunca yürümek 62 bina kadar, bizim giriş (köprüden sonra 4. bina, nehrin sol tarafında) ilk balkon, basın tek bir düğme altında ve söz unutma ki sen ' Eğer sorulursa yeniden Soul Kitchen pansiyon olacak.

Havalimanından:
Metro gitmek çıkarken 'Moskova' metro istasyonuna bir otobüsle, otobüs sayısı 113, 213 ya da 13 terminal 2 ve otobüs 39 gidiş eğer Terminal 2'den gidiyor olup, Sadovaya metro istasyonuna gitmek Grivtsova şerit, düz sokak (yaklaşık 650 metre) sonunda e kadar yürümek Moika embarkment üzerine sağa dönün ve bizim giriş bankası (güzel balkonlu bir) peşinde.

Otobüs

otobüs durağına, sola çekmek Liteiniy umudu kadar yürüyün, (sağda) umudu Nevskiy 'Malaya Morskaya' otobüs durağına kadar 9 durur gitmek yönünde otobüs sayısı 3 almak, 'Gorokhovaya' caddesi kadar otobüs ile aynı yöne gitmek , sola ve sağa köprü sonra çevirin, nehir boyunca yürümek 62 bina kadar, bizim giriş, basın tek bir düğme (köprü, nehrin sol tarafında sonra 4 bina) ilk balkon altında olduğunu ve unutma sorulur eğer Soul Kitchen pansiyon gidiyoruz söz.Araba ile

Eğer Gorokhovaya sokak (tek yönlü trafik) den Moika nehre çevirmek zorunda arabayla pansiyon bina ulaşmak için lütfen unutmayın.

Taksiyle

Taksi ücreti yolculuğu gelen gece, zamana bağlıdır farklı olabilir
havaalanı etrafında 800 RUB ve çevresinde 900 RUB mal olacak
gündüz, sen Moskovskiy tren istasyonuna giderseniz yaklaşık 400 RUB bulunuyor

Özel taksi hizmeti HABERDAR OLMAK - Rus taksi herhangi metre kullanmayın, çünkü onlar para çalmak için çalışacağız, çünkü onlar bir metre üzerinde olduğunu söylüyor olsa bile, bunları kullanmayın - fiyatları sabittir! Eğer havaalanı içinde bir taksi ofisi kullanırsanız fiyatını tartışmak ve jouney başlamadan önce makbuz alır. Onlarla şirket rozeti olsa bile taksi sürücüleri teklifleri kaçının.
En iyi yolu online, telefonla önceden bir taksi rezervasyon, ya da bizimle temas etmektir.