X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Soul Kitchen'e yol tarifleri

Moika embankment 62 app 9, St Petersburg, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


98%Oy

  • 98%Ekonomik
  • 99%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 99%Temizlik
  • 99%Tesisler

Çeviren Google Itibaren
'Admiralteyskaya' metro istasyonu:
doğru nehir dönüş yüz ve 'kırmızı' köprü kadar yürüyüş ne zaman, sağa dönün ve Moika nehir kadar iki blok yürümek. Köprü çapraz ve bina 62 kadar nehir boyunca yürümek, sağa dönün, bizim giriş ilk balkon (nehrin köprü, sol tarafında sonra 4. bina) altında, 'tek bir düğmeye basın ve size söz unutmayın Sorulursa Soul Kitchen Hostel gidiyoruz.

Havalimanından:
Metro gitmek çıkarken terminali 2 gidiyoruz 'Moskova' metro istasyonu, otobüs sayısı 113, 213, veya 13 bir otobüs almak ve otobüs 39 size terminali 2 gidiyoruz olduğunu, Sadovaya metro istasyonuna gitmek Grivtsova şerit, Yusupov embarkment sağa üzerine, (650 metre) düz sokağın sonunda e kadar yürümek ve giriş banka (güzel balkonlu bir) sonra.

Otobüs ile

otobüs durağına Liteiniy umudu kadar yürümek, sol almak, Nevskiy umudu (sağa) için yönünde otobüs sayısı 3 almak, 'Gorokhovaya' sokak kadar otobüs ile aynı yönde gitmek, 'Malaya Morskaya' otobüs durağı kadar 9 durak gitmek , sola dönün ve köprü sonra sağa dönün, bina 62 kadar nehir boyunca yürümek, bizim giriş ilk balkon (nehrin köprü, sol tarafında sonra 4. bina) altında, tek bir düğmeye basın ve unutmayın sorulur eğer Soul Kitchen Hostel olacak söz.Araba ile

Eğer Gorokhovaya sokak (tek yönlü trafik) den Moika nehre çevirmek zorunda arabayla pansiyon Binası ulaşmak için lütfen unutmayın.

Taksi ile

Taksi ücreti gece, yolculuğu süresine bağlıdır farklı olabilir
Havaalanına yaklaşık 800 RUB ve çevresinde 900 RUB mal olacak
Eğer Moskovskiy tren istasyonuna giderseniz gündüz, bu yaklaşık 400 RUB var

Özel taksi hizmeti HABERDAR - fiyatları sabit - onlar bir metre üzerinde olduğunu söylüyor olsa bile Rus taksi herhangi bir metre kullanmayın çünkü para çalmak için çalışacağız, çünkü, bunları kullanmayın! Eğer havaalanı içinde bir taksi ofis kullanıyorsanız fiyat tartışmak ve jouney başlamadan önce makbuz almak. Onlarla şirket rozeti olsa bile taksi sürücüleri teklifler kaçının.
En iyi yolu telefon, internet, ya da bizimle irtibata geçerek önceden bir taksi kitap için.