X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Soul Backpackers Barcelona'e yol tarifleri

Diputació, 323 ppral.1a, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 83%Temizlik
  • 80%Tesisler

Yol
Soul Backpackers Barcelona Carrer de la Diputació, 323. yakın metro istasyonu 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde (200 m) olan 'Girona' olduğu yer almaktadır.
El Prat Havaalanı'na (BCN'in ana havalimanı) Gönderen: Aerobus alın ve Plaça Catalunya onun son durağı. pansiyon Plaça Catalunya (950 m) yürüyerek yaklaşık 12 dakika. Passeig de Gracia doğru Plaça Catalunya kuzeydoğu yürüyün ve Passeig de Gracia üzerinde sola. Sağ Carrer de la Diputació üzerine getirin ve # 323 adresinde sol bizi bulacaksınız.
Yürümek istemezseniz tercih ediyorsanız, size Trinitat Nova doğru Passeig de Gracia sarı metro hattı (L4) almak ve Girona (1 durak) kapalı alabilirsiniz. Oradan, Carrer de Girona üzerinde güneydoğu yürümek ve bir sonraki sokakta sağa dönün, Carrer de la Diputació. Sen # 323 adresinde sağ tarafta bizi bulacaksınız.
Hostel havaalanından taksiye karar verirseniz, yaklaşık 30 € mal olacak.
Girona-Costa Brava Havalimanı (GRO) Gönderen: Barcelona Bus, Barselona Estació del Nord Otogarı Girona Havaalanı'na doğrudan otobüsle. Yaklaşık 1 saat 15 dakika sürer ve 12 € tek yön, 21 € dönüş maliyeti. Barcelona Bus iki güzergah çalıştığını unutmayın - Girona şehir merkezine diğeri Barcelona birini çok doğru bir almak için emin olun.
ESTACIO D'AUTOBUSOS BARCELONA NORD (OTOBÜS DURAĞI) Gönderen: pansiyon yürüme 15 dakika (1.3 km) 'dir. Carrer de Ribes doğru Carrer d'Ali Bei üzerinde güneybatısında yürüyün. Carrer de Napols'un üzerine sağa dönün. Carrer de la Diputacio üzerine sola. Sen # 323 adresinde sağ tarafta hostel bulabilirsiniz.
Eğer otobüs durağına yürüyerek istemiyorsanız, Urquinaona (1 durak) Hastane de Bellvitge doğru Arc de Triomphe istasyonuna kırmızı metro hattı (L1) alır. Urquinaona at, sarı metro hattı (L4) değiştirmek ve Trinitat Nova (2 durak) doğru götürün. Oradan, Carrer de Girona üzerinde güneydoğu yürümek ve bir sonraki sokakta sağa dönün, Carrer de la Diputació. Sen # 323 adresinde sağ tarafta bizi bulacaksınız.
SANTS-Estacio (TREN İSTASYONU) Gönderen: Verdaguer Vall d'Hebron için doğru mavi metro hattı (L5) (4 durak) atın. Verdaguer at, sarı hat La Pau doğru (L4) değiştirmek ve Girona (1 durak) ininiz. Oradan, Carrer de Girona üzerinde güneydoğu yürümek ve bir sonraki sokakta sağa dönün, Carrer de la Diputació. Sen # 323 adresinde sağ tarafta bizi bulacaksınız.