X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Soph & Chris Northern Backpackers'e yol tarifleri

Agias Theklas 12, Monastiraki, Athens, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


77%Oy

  • 75%Ekonomik
  • 75%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 78%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 78%Temizlik
  • 68%Tesisler

Çeviren Google Kolay olamazdı Havaalanı veya Pireas Liman birinden Soph & Chris almak için:

- Gerekli hiçbir değişiklik - Havaalanı düz Monastiraki'ye metro (mavi çizgi) yakalamak! Bu yaklaşık 40 dakika sürer.

- Pireas Liman Monastiraki düz yeşil çizgi yakalamak den - hiçbir değişiklik gerekli! Bu yaklaşık 20 dakika sürer.

Eğer meydanda bir kez girişte, Acropolis tepeye sırtını çevirmek, Monastiraki meydanında çıkışına: Eğer 'Mattonella' adında bir dondurma dükkanı göreceksiniz. Ermu çapraz sokak ve sadece birkaç metre (yaklaşık 20 adım!) Için Ermu St boyunca yokuş aşağı yürümek - biz sağda ikinci küçük sokakta şunlardır: Agias Theklas.

Resepsiyon 10 numarada - Eğer sarı ve yeşil bina kaçırmayacaksınız! Bizim yeni oda sayısı 12 altındadır - Athenstyle hemen bitişiğinde!

Otobüs ile: Eğer havaalanında gece geç saatlerde gelirseniz, (geceleri 20 dakika sürer ve 24 saat çalışır) Syntagma meydanına otobüse binin ve Monastiraki Meydanı'na Mitropoleos Street (10 dakika) yürüyeceksiniz. Sen iyi yemek ve Gyros arasındaki yürüyüş kokusu zaman vardır bilecek (Yunan kebap!). Eğer meydanda bir kez Acropolis Hill arkanızı: Eğer 'Mattonella' adında bir dondurma dükkanı göreceksiniz. Ermu sokak arası ve sadece bir kaç metre Ermu st boyunca yokuş aşağı yürümek sizin sağdaki ikinci küçük cadde üzerinde (20 adımlar etrafında!): Agias Theklas.

Resepsiyon 10 numarada - Eğer sarı ve yeşil bina kaçırmayacaksınız! Bizim yeni oda sayısı 12 altındadır - Athenstyle hemen bitişiğinde!

NOT: Hostel Agias Theklas 10 en Agias Theklas 12. FİYATLARI-IN ünlü Athenstyle sadece bitişiğinde, resepsiyonda olduğunu bulunmaktadır.