X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Soggiorno Venere'e yol tarifleri

Via Guelfa, 59, Florence, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google Trenle

Central Station SM Novella (200meters uzak = 5 dakika yürüme). Tren rayları için arka istasyonu Standing, sol çıkmak dışarı çıkmak. Bir kez istasyonu önünde Nazionale üzerinden = sağ ve sonra Largo Alinari boyunca sola almak ve üçüncü sokakta sola. Bu Via Guelfa, n, 59 siyah.

Arabayla

Ve otoyol A1, Firenze nord de çıkış Firenze centro göstergeler izleyin. Fortezza Da Basso (kale) at viale Spartaco Lavagnini alır. S.Caterina d'Alessandria üzerinden ilk ışıklardan sağa dönün ve dosdoğru Nazionale üzerinden gidin, ağaçlar (piazza Indipendenza) ile meydanda sonra, biz sayı 59 de nerede ilk sarı ışık Guelfa ile de sağa.


Otoyol A1, çıkış Firenze sud itibaren, Firenze centro göstergeler izleyin. Via della Libertà'ya anda, (bir kemer ile kare) Lorenzo Il Magnifico üzerinden dönüşür. İlk trafik ışıklarda, sola dönün ve S.Caterina d'Alessandri üzerinden kadar ileriye gitmek. , Ağaçlar (piazza Indipendenza) ile meydanda sonra, dosdoğru Nazionale üzerinden gidin biz sayı 59 de nerede ilk sarı ışık Guelfa ile de sağa.

Uçakla

Aeroport itibaren, ya da otobüs (yaklaşık 15-20 dakika / 20 € olan) bir taksi alabilir
Central station, Santa Maria Novella (yaklaşık 20 dakika) (otobüs vola). Istasyonundan yukarıdaki göstergeler izleyin.