X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Smile Society'e yol tarifleri

130/3-4 Silom Soi 6, Silom Road, Bangkok, Bangkok, Tayland

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 97%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 98%Temizlik
  • 94%Tesisler

Çeviren Google Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı'na (BKK) Gönderen: 2 yolu vardır

1) popüler yolu Havaalanı Raylı Tren + Hızlı tren (Maliyet 45 Baht + kişi başı 25 Baht) almaktır. Çalışma süresi: 6 gece yarısına kadar duyuyorum. Suvarnabhumi Havaalanı'nda, B1 katta tren istasyonuna kadar gidin. Makine / bilet ofisinden 45 Baht için bir simge olsun. Daha sonra skytrain almak ve son durağı, Phayathai İstasyonu ininiz. Gelen BTS SkyTrain (BTS-Bangkok Transit Sistemi) bağlamak boyunca yürüyün ve sonraki 4 istasyon için bir bilet satın = 25 Baht (Sala Daeng istasyonunda kurtulmak, ancak 'Siam' istasyonunda başka bir trene DEĞİŞİM zorunda) . Siam İstasyonu, sadece platformu üzerinden yürümek düz ve metro ulaşımı almak. (*) Sala Daeng istasyonunun at Exit 2 kurtulmak ve merdivenlerden aşağı doğru gidin. Trafik ile aynı yönde yürüyün. Sen Silom Soi 1, Convent Road, CP bina, McDonald's'ın 24 saat ve Citibank (toplam yaklaşık. 100 metre veya 5 dakika yürüme mesafesinde) geçmek yol gösterecektir. Citibank, 'Standard Chartered Bank' Silom 6 köşesinde yer almaktadır Silom Road diğer tarafına sokak arası lütfen. 15 metre kadar yürüyün ve sola dönün. Hostel sağda.

2) Taksi, Silom Road (Bangkok Christian Hastanesi yakınında), Silom Soi 15 metre veya Silom Soi 6 ortalarında 6 (Lane 6) gelip AOI Japon Restuarant ilk sola çevirmek için sürücü isteyin. Smile Society sağ tarafta bir Tay tarzı bir yapıdır.

Don Muang Havaalanı (DMK) itibaren
1) havaalanından taksiye. Bu yaklaşık mal olacak. THB 350. Bu yaklaşık alacak. 30 dk. buraya ulaşmak için.

2) Mochit BTS Skytrain istasyonu DMK Otobüs No 510 alın ve daha sonra bir BTS Silom Road (istasyon Saladaeng ininiz) için Skytrain yakalamak. Mochit BTS skytrian de, lütfen makine / bilet ofisinden 45 Baht için bir simge olsun. Daha sonra Nut istasyonunda gitmeden skytrain almak ve Siam istasyonunda Silom hattına çizgi geçiş lütfen, sadece platformu üzerinden yürümek düz ve metro ulaşımı almak. Silom hat Wong Wiang Yai istasyonuna başlığı skytrain ve 'Sala Daeng' olarak adlandırılan 2. durakta olsun yakalamak. Daha sonra yukarıdaki gibi (*) izleyin.

Taksi için
ส ไมล์ โซ ไซ ตี้ อยู่ ที่ ถนน สีลม ซอย 6 ก่อน ถึง รพ. กรุงเทพคริสเตียน (เยื้อง ธ. กรุงเทพ สน ง ใหญ่) ปาก ซอย มี ธ. สแตนดาร์ด ชา ร์ เตอร์ ด และ ร้าน 7-11
เข้า มา ใน ซอย เพียง 20 เมตร จะ ผ่าน ร้าน After Hours, ร้าน นวด Bussaba, ร้าน อาหาร อา โอ อิ อยู่ หัว มุม ให้ เลี้ยว ซ้าย ที่ แยก แรก นี้ จะ พบ ส ไมล์ โซ ไซ ตี้ ทาง ขวา มือ มี ศาลา ไทย อยู่ หน้า อาคาร สอบถาม เส้นทาง โทร 081 442 5800