Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Smart Hyde Park View Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 7.5
 • Güvenlik 8.2
 • Yer 8.6
 • Çalışanlar 8.0
 • Atmosfer 7.1
 • Temizlik 7.2
 • Tesisler 6.8

Yer

16 Leinster Terrace W2 3EU

Tesis Konumu

Çeviren Google
Harita ve yol tarifi

Uçakla
Heathrow Havaalanı'na
Heathrow Express ile
Yaklaşık yolculuk süresi: 35 dakika
Heathrow Express yatılı platformu bulmak için havalimanı içindeki işaretleri izleyin. Heathrow Express kurulu ve Paddington İstasyonu'na kadar ulaşan trende kalır. Paddington İstasyonu'nda Heathrow Express çıkın ve Praed Sokak üzerine istasyon çıkın. Sağa dönün ve devam edin. Praed SOKAK Craven Road olur. Craven Road Craven Hill olur. Craven Hill Craven Gardens olur. Craven Gardens ve leinster TERRACE kesiştiği noktada, leinster TERAS üzerine sola. Sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Londra Metrosu ile
Yaklaşık yolculuk süresi: 1 saat, 10 dakika
King Cross aracılığıyla Earls Court İstasyonu, Edgware Yolu üzerinden kuzeye İlçe Line değişikliği, ya da batıya giden Circle Line Terminal 4'ten Kurulu Piccadilly Line tren. Bayswater İstasyonu'nda yanıyor. Bayswater İstasyonu'ndan SAĞ QUEENSWAY YOL üzerine çevirin. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Gatwick Havaalanı'na
Gatwick Express Treni ile
Yaklaşık yolculuk süresi: 55 dakika
Gatwick Express veya Londra Victoria Southern tren için gösterge işaretleri izleyin. Trene ve Victoria İstasyonu'na ulaşana kadar gemiye kalır. Londra metrosuna geçin ve kuzeye bir Victoria çizgi trene. Central Line, batıya karşı Oxfort Circus istasyon değişime. Queensway istasyonunda ininiz. SAĞ QUEENSWAY YOL üzerine istasyonu açmak bırakın. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Gatwick Express Coach Via
Yaklaşık yolculuk süresi: 1 saat, 40 dakika
Otobüs durağı için gösterge işaretleri izleyin. Victoria Coach Station ulaşıncaya kadar Kurulu Londra National Express koç hizmet ve gemiye kalır. Otobüs istasyonu çıkın ve Victoria Tren İstasyonu / Metro İstasyonu'na tabelalarını takip edin. High Street Kensington doğru batıya Circle Line trene. Bayswater İstasyonu'nda yanıyor. Bayswater İstasyonu'ndan SAĞ QUEENSWAY YOL üzerine çevirin. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Stansted Havaalanı'na
Stansted Express Treni ile
Yaklaşık yolculuk süresi: 1 saat, 15 dakika
Stansted Express treni için gösterge işaretleri izleyin. Trene ve Liverpool Street Station ulaşana kadar gemiye kalır. Londra metrosuna geçiş ve Batı Ruislip, Northolt, Ealing Broadway veya Beyaz City doğru bir Merkez Hattı trene. Queesway İstasyonu'nda yanıyor. Istasyonu çıkarken, Queensway Road, çapraz ve QUEENSWAY road sağa dönün. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Stansted Express Coach Via
Yaklaşık yolculuk süresi: 2 saat
Stansted otobüs istasyonu için gösterge işaretleri izleyin. Eğer Londra Victoria Coach Station ulaşana kadar Kurulu National Express Londra-bağlı koç ve onboard kalır. Otobüs istasyonu çıkın ve Victoria Tren İstasyonu / Metro İstasyonu'na tabelalarını takip edin. High Street Kensington doğru batıya Circle Line trene. Bayswater İstasyonu'nda yanıyor. Bayswater İstasyonu'ndan SAĞ QUEENSWAY YOL üzerine çevirin. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Luton Havaalanı'na
Luton Express Treni ile
Yaklaşık yolculuk süresi: 1 saat
Eğer Londra Luton Havalimanı'na iniş yaparken, Bay 1 at terminali dışından serbest Luton Havaalanı servis otobüsü yakalamak. Bu güneye Londra içine First Capital Connect trenini yakalamak için yaklaşık 10 dakika Luton Airport Parkway istasyonu götürecektir. Trene ve Londra King Cross İstasyonu ulaşana kadar onboard kalır. Londra Metrosu ve yönetim kurulu High Street Kensington doğru batıya Circle Line tren transfer. Bayswater İstasyonu'nda yanıyor. Bayswater İstasyonu'ndan SAĞ QUEENSWAY YOL üzerine çevirin. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Luton Express Coach Via
Yaklaşık yolculuk süresi: 1 saat, 40 dakika
Eğer Londra Luton Havalimanı'na inince terminali çıkıp otobüs durağına gitmek. Eğer Londra Victoria Coach Station ulaşana kadar Kurulu Ulusal Express London-bağlı koç ve onboard kalır. Otobüs istasyonu çıkın ve Victoria Tren İstasyonu / Metro İstasyonu'na tabelalarını takip edin. High Street Kensington doğru batıya Circle Line trene. Bayswater İstasyonu'nda yanıyor. Bayswater İstasyonu'ndan SAĞ QUEENSWAY YOL üzerine çevirin. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

TRENİYLE
Paddington İstasyonu
Londra Metrosu ile
Yaklaşık yolculuk süresi: 25 dakika
Westbound High Street Kensington, ya da Wimbledon doğru Bölge Hattı trene doğru bir Circle Line trene. Bayswater metro istasyonunda çıkış. Queensway'dedir üzerine istasyonunu çıkın. Queensway'dedir çapraz ve sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester TERAS ve BAYSWATER YOL köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster TERAS aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace'da bulunan ön giriş kullanın.

Ayak üzerinde
Yaklaşık yolculuk süresi: 25 dakika
Praed SOKAK / Craven Road üzerine istasyonunu çıkın ve sağa dönün. Bu CRAVEN HILL ROAD hale gelinceye kadar Craven Road boyunca yürüyün ve Craven Hill Gardens olur gibi devam ediyor. Yol leinster TERAS ile kavşakta sona kadar devam edin. Leinster TERAS üzerine sola ve Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Soldaki 16 Leinster Terrace'da bulunan ön giriş kullanın.

Londra Victoria İstasyonu'na
Londra Metrosu ile
Yaklaşık yolculuk süresi: 20 dakika
High Street Kensington doğru batıya Circle Line trene. Bayswater İstasyonu'nda trene çıkın. Bayswater İstasyonu'ndan Queensway Road, çapraz ve SAĞ açın. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Liverpool Street İstasyonu
Londra Metrosu ile
Yaklaşık yolculuk süresi: 20 dakika
Batı Ruislip, Northolt, Ealing Broadway veya Beyaz City doğru bir Merkez Hattı trene. Queesway İstasyonu ve Queensway Road yanıyor karaya. Istasyonu çıkarken, Queensway Road, çapraz ve sağa dönüp alır. Queensway Road sonuna t BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Underground
Merkez Hattı
Batı Ruislip, Northolt veya Ealing Broadway doğru Central Line trene. Queesway İstasyonu'nda yanıyor. Istasyonu çıkarken, Queensway Road, çapraz ve QUEENSWAY road sağa dönün. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Circle Line
High Street Kensington doğru bir Circle Line trene. Bayswater İstasyonu'nda yanıyor. Bayswater İstasyonu'ndan SAĞ QUEENSWAY YOL üzerine çevirin. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

İlçe Hattı
Güneyden (Wimbledon)
Edgware Road yönelik İlçe Hattı trene. Bayswater istasyonunda yanıyor. Bayswater İstasyonu'ndan SAĞ QUEENSWAY YOL üzerine çevirin. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Kuzey (Edgeware Yolu) Gönderen
Wimbledon karşı Bölge Hattı trene. Bayswater istasyonunda yanıyor. Bayswater İstasyonu'ndan SAĞ QUEENSWAY YOL üzerine çevirin. Queensway Road sonunda, BAYSWATER Road'a sola çevirin. Eğer yürürken, Porchester Teras ve Bayswater Road köşesinde, sol tarafta Shell benzin istasyonu arayın. Sonraki kavşaktan leinster TERAS üzerine sola. Leinster Terrace aşağı yürürken, sen Craven Hill Gardens ve leinster TERRACE köşesinde Smart Hyde Park View göreceksiniz. Lütfen HAKKININ 16 Leinster Terrace, London W2 3EU bulunan ön giriş kullanın.

Otobüs
Piccadilly Circus
Regent Street / Jermyn Street Durdur Y
Yaklaşık yolculuk süresi: 35 dakika
Sussex Acton Yeşil / Duke doğru Kurulu Route 94 otobüs. Eğer Porchester Teras durdurmak ve otobüs çıkmak gelene kadar Ride. Sokak arası ve sağa dönün, sağ taraftaki park ile Bayswater Road aşağı yürürken. Eğer Leinster Teras görene kadar yürüyün ve LeinsterTerrace üzerine sola. Eğer sağ taraftaki Craven Gardens Hotel görene kadar yaklaşık 200 metre boyunca yürüyün. Smart Hyde Park View girişinde 16 Leinster Terrace'da Craven Gardens Hotel olduğunu.

Oxford Circus
Oxford Circus Dur RC
Yaklaşık yolculuk süresi: 25 dakika
Yönetim Kurulu Sussex VEYA Notting Hill Gate doğru Rota 390 Otobüs Acton Yeşil / Duke doğru Route 94 otobüs. Eğer Porchester Teras durdurmak ve otobüs çıkmak gelene kadar Ride. Sokak arası ve sağa dönün, sağ taraftaki park ile Bayswater Road aşağı yürürken. Eğer Leinster Teras görene kadar yürüyün ve LeinsterTerrace üzerine sola. Eğer sağ taraftaki Craven Gardens Hotel görene kadar yaklaşık 200 metre boyunca yürüyün. Smart Hyde Park View girişinde 16 Leinster Terrace'da Craven Gardens Hotel bulunmaktadır.

Victoria İstasyonu'na
Victoria Station Dur G
Yaklaşık yolculuk süresi: 25 dakika
Çoban Bush doğru Kurulu Rota 148 otobüs. Eğer Porchester Teras durdurmak ve otobüs çıkmak gelene kadar Ride. Sokak arası ve sağa dönün, sağ taraftaki park ile Bayswater Road aşağı yürürken. Eğer Leinster Teras görene kadar yürüyün ve LeinsterTerrace üzerine sola. Eğer sağ taraftaki Craven Gardens Hotel görene kadar yaklaşık 200 metre boyunca yürüyün. Smart Hyde Park View girişinde 16 Leinster Terrace'da Craven Gardens Hotel bulunmaktadır.

King Cross İstasyonu
King Cross Stop R
Yaklaşık yolculuk süresi: 45 dakika
Notting Hill Gate doğru Rota 390 otobüse binmek. Eğer Porchester Teras durdurmak ve otobüs çıkmak gelene kadar Ride. Sokak arası ve sağa dönün, sağ taraftaki park ile Bayswater Road aşağı yürürken. Eğer Leinster Teras görene kadar yürüyün ve LeinsterTerrace üzerine sola. Eğer sağ taraftaki Craven Gardens Hotel görene kadar yaklaşık 200 metre boyunca yürüyün. Smart Hyde Park View girişinde 16 Leinster Terrace'da Craven Gardens Hotel bulunmaktadır.

Liverpool Street İstasyonu
Toplam yaklaşık yolculuk süresi: 1 saat, 15 dakika
1.. Liverpool Street Dur K
Yaklaşık yolculuk süresi: 25 dakika
Yönetim Kurulu Clapham Junction / St Johns Tepesi doğru Rota 344 otobüs. Elephant & Castle İstasyonu Dur V'de otobüs Exit

2.. Elephant & Castle Dur V
Yaklaşık yolculuk süresi: 40 dakika
Çoban Bush doğru Kurulu Rota 148 otobüs. Eğer Porchester Teras durdurmak ve otobüs çıkmak gelene kadar Ride. Sokak arası ve sağa dönün, sağ taraftaki park ile Bayswater Road aşağı yürürken. Eğer Leinster Teras görene kadar yürüyün ve LeinsterTerrace üzerine sola. Eğer sağ taraftaki Craven Gardens Hotel görene kadar yaklaşık 200 metre boyunca yürüyün. Smart Hyde Park View girişinde 16 Leinster Terrace'da Craven Gardens Hotel bulunmaktadır.
 • Ekonomik 7.5
 • Güvenlik 8.2
 • Yer 8.6
 • Çalışanlar 8.0
 • Atmosfer 7.1
 • Temizlik 7.2
 • Tesisler 6.8
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.