X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Smart Hyde Park Inn'e yol tarifleri

48 - 50 Inverness Terrace, Bayswater, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


70%Oy

  • 71%Ekonomik
  • 71%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 72%Çalışanlar
  • 63%Atmosfer
  • 62%Temizlik
  • 62%Tesisler

Çeviren Google Heathrow Havalimanından:
: Yeraltı ile
Bayswater İstasyonu'na Edgware Road üzerinden kuzeye Bölge Hattı (koyu yeşil) değişiklik; Earls Court İstasyonu'na Piccadilly Hattı (koyu mavi) alın. Bayswater İstasyonu'ndan, yol çapraz ve Inverness Yeri (sadece Tesco Express sağında) aşağı yürüyerek, orada kavşakta önünüzde Hyde Park Inn olduğunu. Yolculuk süresi Bayswater İstasyonu'na bir dakikalık yürüme mesafesindedir.

A2 Bus:
Heathrow A2 Airbus yakalamak ve Bayswater Queensway ininiz. Queensway inilir; Inverness Yeri üzerine ilk sağa ve Hyde Park Inn yer almaktadır yolun sonuna kadar yürüyün. Yolculuk süresi Bayswater İstasyonu'na bir dakikalık yürüme mesafesindedir.

Heathrow Express ile:
Paddington İstasyonu için Heathrow Express treni yakalamak ve Yeraltı sistemine değiştirin. Bayswater İstasyonu'na batıya Circle Line (sarı) alın. Bayswater İstasyonu'ndan, yol çapraz ve Inverness Yeri aşağı yürüyerek, orada önünde kavşakta Hyde Park Inn olduğunu. Yolculuk süresi Bayswater İstasyonu'na bir dakikalık yürüme mesafesindedir.


Gatwick Havaalanı'na:
Victoria İstasyonu'na Gatwick Express trene binin. Metro sistemi değiştirin ve Bayswater İstasyonu'na batıya Circle Line (sarı) alır. Bayswater İstasyonu'ndan, yol çapraz ve kavşağında önünüzde var, Inverness Yeri inilir Hyde Park Inn olduğunu. Yolculuk süresi Bayswater İstasyonu'na bir dakikalık yürüme mesafesindedir.

Waterloo İstasyonu'ndan:
Bond sokağa Yeraltı sistem Jubilee Hattı (gümüş) alın ve batıya Merkez Hattı (kırmızı) değiştirmek ve Queensway İstasyonu devam ediyor. Queensway İstasyonu'ndan Sol açmak ve Bayswater Yol yürümek, yol çapraz ve Inverness Yeri içine ilk sağa dönün. Yolun sonunda Hyde Park Inn olduğunu. Yolculuk süresi Queensway İstasyonu'na iki dakika yürüme mesafesindedir.

Victoria Station:
Bayswater İstasyonu'na metro sistemi batıya Circle Line (sarı) alın. Bayswater İstasyonu'ndan yol çapraz ve kavşağında önünüzde var, Inverness Yeri inilir Hyde Park Inn olduğunu. Yolculuk süresi Bayswater İstasyonu'na bir dakikalık yürüme mesafesindedir.