X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Smart Hyde Park Inn'e yol tarifleri

48 - 50 Inverness Terrace, Bayswater, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


69%Oy

  • 68%Ekonomik
  • 71%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 68%Çalışanlar
  • 62%Atmosfer
  • 64%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google Heathrow Havalimanından:
Metrosu ile:
Piccadilly Hattı Earls Court İstasyonu'na (koyu mavi) alın; Bayswater İstasyonu Edgware Yolu üzerinden kuzeye İlçe Line (koyu yeşil) değiştirin. Bayswater İstasyonu'ndan yol çapraz ve (sadece Tesco Express sağında) Inverness Yer aşağı yürümek; kavşakta önünüzde Hyde Park Inn var. Yolculuk süresi Bayswater İstasyonu'na bir dakikalık yürüme mesafesindedir.

A2 Otobüs ile:
Heathrow A2 Airbus yakalamak ve Bayswater'de Queensway kapalı olsun. Queensway aşağı yürüyün; Inverness Yeri üzerine ilk sağa ve Hyde Park Inn yer alan yolun sonuna kadar yürüyün. Yolculuk süresi Bayswater İstasyonu'na bir dakikalık yürüme mesafesindedir.

Heathrow Express ile:
Paddington İstasyonu'na Heathrow Express treni yakalamak ve Yeraltı sistemi değiştirmek. Bayswater İstasyonu batıya Çember Hattı (sarı) alın. Bayswater İstasyonu'ndan yol çapraz ve Inverness Yeri aşağı yürümek; kavşakta önünüzde Hyde Park Inn var. Yolculuk süresi Bayswater İstasyonu'na bir dakikalık yürüme mesafesindedir.


Gatwick Havaalanı'na:
Victoria istasyonuna Gatwick Express tren atın. Yeraltı sistemi değiştirmek ve Bayswater İstasyonu'na batıya Çember Hattı (sarı) alır. Bayswater İstasyonu'ndan yol çapraz ve Inverness Yeri aşağı yürüyerek, kavşakta önünüzde Hyde Park Inn var. Yolculuk süresi Bayswater İstasyonu'na bir dakikalık yürüme mesafesindedir.

Waterloo istasyonuna:
Bond street metro sistemini Jubilee Hattı (gümüş) alın ve batıya Orta Hat (kırmızı) değiştirmek ve Queensway İstasyonu'na devam edin. Queensway İstasyonu'ndan sola dönüp Bayswater Road aşağı yürümek; yol çapraz ve Inverness into Place ilk sağa. Yolun sonunda Hyde Park Inn budur. Yolculuk süresi Queensway İstasyonu'na iki dakikalık yürüme mesafesindedir.

Victoria İstasyonu'na:
Bayswater İstasyonu metro sistemi batıya Dönüş Hattı (sarı) alın. Bayswater İstasyonundan Cross yol ve Inverness Yeri aşağı yürüyerek, kavşakta önünüzde Hyde Park Inn var. Yolculuk süresi Bayswater İstasyonu'na bir dakikalık yürüme mesafesindedir.