Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Sitting On The City Walls Courtyard House

 • 57 NianZi HuTong, JingShanHouJie, DongCheng District, Beijing, Çin

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.4
 • Güvenlik 9.6
 • Yer 9.6
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 9.5
 • Temizlik 9.1
 • Tesisler 9.2

Yer

57 NianZi HuTong, JingShanHouJie, DongCheng District

Tesis Konumu

Çeviren Google
Biz 'Jing Shan Hou Jie' yer ediyoruz. İşte Jing Shan parkın arka sokak 'anlamına gelir; Çince eden adreste bulunmaktadır: 景 山 公 园 北, 景 山 后 街, 丁 字 路 口 东 边 路 北, 碾 子 胡 同 57 号.

Ilk olarak, yaklaşık 30 metre doğu T kavşak (JingShanHouJie ve Di'anmen İç cadde) biridir 'SINOPEC Benzin istasyonu' bulabilirsiniz. Doğu tarafında olarak, birçok kişi gündüz Ping Pong ve Satranç oynamak bir çit GYM oyun alanı bulacaksınız, oyun çevirmek o '碾子 胡同' Çin de işareti ile sokağın giriş ve 'oturan sol geçmesi İngilizce Şehir Surları '. 'Şehir Walls' işareti sokakta tel kutbu (küçük bir park daha sonra sağa bulacaksınız sokak Enter) üzerinde asılı takip edin. Küçük sokak içine açın ve yaklaşık 1 dakika yürüyüş.

Taksiyle:
Taksi Pekin'de çok ucuz. 5 Arası: 00-23: 00, ilk 3km 13 Yuan, daha sonra 2.3 Yuan / km maliyet. Eğer üzerinde 15 km 3.45 Yuan / km olacak. Bir yolculuk için bir 1-2 km ücret ödemek gerekir bekleme süresi her beş dakikada bir gaz ücretli 1 Yuan / binmek ödemek gerekiyor. 23 Arası: 00-5: 00 Bütün maliyeti yaklaşık% 20 çıkaracağız.

Hatırlamak: havaalanından geldiyse, makbuz ile ödeme mesafeyi kontrol, artı paralı ücreti (T3 10 Yuan, şehir T2 & T1 için ücretsiz).

Gündüz maliyeti: Üzgünüm, biz görüntü ücreti (kötü trafik) bekleyen olamaz.

Havalimanından: 27-28km, 45-60 dakika, yaklaşık 90-100 Yuan.
5-6km, 20-30 dakika, yaklaşık 20--25 Yuan: Pekin Merkez İstasyonu'na.
12km, 30-45 dakika, yaklaşık 35--40 Yuan: Beijing West Tren İstasyonu'na.
12km, 30-45 dakika, yaklaşık 35-40 Yuan: Beijing South Tren İstasyonu'na.

İngilizce konuşamıyor Taksi sürücülerinin çoğu, bazı Çinli telaffuz öğrenmek edin:
JingShanHouJie (caddenin adını ifade 景山 后街)
DingZiLuKouDong (丁字 T kavşak Doğu anlamına 路口 东)
ZhongShiHua JiaYouZhan (加油站 Sinopec Benzin istasyonu 中 石化 anlamına gelir)
NianZi HuTong (bizim sokağın adını anlamına 碾子 胡同)


Nanluoguxiang metro istasyonu (hat 6) Gönderen:
Yaklaşık 12-15 dakikalık yürüme mesafesinde. Çıkış A, toprağa, sola, sen Jingshan Park için büyük bir işareti görebilirsiniz. Büyük kapısı Yürüyüş, DiAnMen İç sokağa sola. Aşağı inin ve Jingshan Parkı'na kırmızı duvara isabet, biz söz T kavşak olduğunu ve Sinopec görebilirsiniz sola. Metro 5 çalışır: 00-23: 00.

BeiHai Kuzey istasyonu (hat 6) Gönderen:
Eğer ağır Bagaj varsa bu uygundur. Yere çıkın D, bir defada büyük bir otobüs durağı bulacaksınız. JingShanDongJie üç durak için otobüsle 111 ayırın; maliyeti 2 Yuan / kişidir. , Otobüsten alın köşeye geri dönmek, ilk sokak arası ve sola dönün. Bunun NianZiHuTong, sadece 30 metre uzaklıkta GYM bulacaksınız.
Havaalanından:
Son durağı (Dongzhimen) Airport Express atın. 2 satır ve Chaoyangmen iki durak, transfer hattı 6 gitmek ve Nanluoguxiang istasyonu (3 Yuan) ya da BeiHai Kuzey istasyonu (4 Yuan) ve daha sonra yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin ya da kurtulmak için aktarın. Airport Express 25 Yuan / kişidir ve 6 çalıştırır: 00-22: 00.
Eğer 2-4 kişilik bir grup iseniz, bir taksi daha ekonomik olacaktır.
Alternatif olarak, Dongzhimen Airport Express almak ve sonra DiAnMenWai (地 安 门外) sekiz durak otobüs No.107 alır. , Otobüsten alın kapısı geçmiş gitmek düz ve aşağı gidin. Jianshan Parkı'nın kırmızı duvara isabet, biz söz sana T kavşak noktasıdır. Sola dönün ve benzin istasyonu bulacaksınız. Otobüs maliyeti 2 Yuan / kişi ve 5 çalışır: 00-23: 00.

Pekin Central Station Gönderen:
Daha sonra 6 satır ve Nanluoguxiang istasyonu (3 Yuan) ya da BeiHai Kuzey istasyonu (4 Yuan) ya da kapalı olsun ve sonra yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin aktarmak, Chaoyangmen iki durak hattını Take 2 ..

Pekin Batı Tren İstasyonu:
Daha sonra 6 satır ve Nanluoguxiang istasyonu (4 Yuan) ya da BeiHai Kuzey istasyonu (4 Yuan) ya da kapalı olsun ve sonra yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin aktarmak, BaiShiQiaoNan iki durak hattı, 9 atın.
Beijing South Tren İstasyonu'na:
Pinganli yedi durur Hattı 4 atın, sonra Line 6 transfer ve Nanluoguxiang istasyonu (4 Yuan) ya da BeiHai Kuzey istasyonu (4 Yuan) ve daha sonra yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin ya da kapalı olsun.
 • Ekonomik 9.4
 • Güvenlik 9.6
 • Yer 9.6
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 9.5
 • Temizlik 9.1
 • Tesisler 9.2
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×