X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Shelter City'e yol tarifleri

Barndesteeg 21, 1012 BV, Amsterdam, Hollanda

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 78%Tesisler

Çeviren Google Schiphol Havalimanı Amsterdam 18 km mesafede yer almaktadır. Havaalanından Trenler Amsterdam Merkez İstasyonu'na sık bırakın. Alır yolculuk 20 dakika sürer ve yaklaşık 4 euro.

Centraal Station:
Central Station (bilet yaklaşık 3 euro) metro 51, 53 veya 54 (metro) alın. Ilk durakta inin; Bu Nieuwmarkt denir. Barndesteeg içine kare çapraz. Sığınak Şehir 21 numarada olduğunu.

Veya yürüyerek (10 dakikalık bir yürüyüş) gidin. Centraal Station ana girişinde, (şehir merkezi yönünde) Damrak'a doğru yürüyün. Köprü dönüş Prins Hendrikkade'den dediler bıraktı hemen sonra. Zeedijk'ın içine sokak arası. Zeedijk'ın sonunda size Nieuwmarkt (ortada kale) olarak adlandırılan bir kare girmek. Barndesteeg adında sağdan üçüncü sokak, atın. Sığınak Şehir 21 numarada olduğunu.

Eurolines otogardan:
Eurolines otobüs istasyonu Amstel İstasyonu'nun yanında yer almaktadır. Amstel İstasyonu'na Centraal Station (bilet yaklaşık 3 euro) için metro 51, 53 veya 54 başlığı alır. Nieuwmarkt'ta kapalı alın. Barndesteeg içine kare çapraz. Sığınak Şehir 21 numarada olduğunu.

By car:
Çevre yolu A10, çıkış S112 alır. 'Centrum' için işaretleri izleyin.
S112 sonunda bir dolaylı (Sayın Visserplein) geleceğiz. (Valkenburgerstraat içine) ikinci çıkışa. Tünel sağ tutmak ve sonra Prins Hendrikkade'den içine sola önce. Geldersekade sola çevirin. Nieuwmarkt'ta (bir kale ile bir kare) de Barndesteeg denilen sağdan üçüncü sokak, alır. Sığınak Şehir 21 numarada olduğunu. Biz P + R sistemini kullanarak park ve Zeeburg de otopark kullanmanızı öneririz.