X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Shelter City'e yol tarifleri

Barndesteeg 21, 1012 BV, Amsterdam, Hollanda

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 79%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Schiphol Havalimanı Amsterdam 18 km mesafede yer almaktadır. Havaalanından Trenler Amsterdam Merkez İstasyonu'na sık sık bırakın. alır yolculuk 20 dakika sürer ve yaklaşık 4 euro.

Centraal Station:
Central Station (bilet yaklaşık 3 €) metro 51, 53 veya 54 (yeraltı) atın. İlk durakta alın; o Nieuwmarkt denir. Barndesteeg içine kare çapraz. Sığınak Şehir numara 21 yer almaktadır.

Ya da ayak (10 dakika yürüme mesafesinde) gitmek. Centraal Station ana girişinde, (şehir merkezi yönünde) Damrak'a doğru yürüyün. Hemen köprü açtıktan sonra Prins Hendrikkade şöyle bıraktı. Zeedijk içine sokak arası. Zeedijk sonunda Nieuwmarkt (ortada kale) olarak adlandırılan bir kare girin. Barndesteeg denilen Sağ, üçüncü sokak almak. Sığınak Şehir numara 21 yer almaktadır.

Eurolines otobüs durağına:
Eurolines otobüs istasyonu Duivendrecht tren istasyonu yer almaktadır. Centraal Station doğru Metro 54 atın ve Nieuwmarkt'ta kapalı olsun. Barndesteeg içine kare çapraz. Sığınak Şehir 21. Toplam yolculuk süresi yaklaşık 15 dakikadır numaradan olduğunu.

Arabayla:
Çevre yolu A10 itibaren, çıkış S112 alır. 'Centrum' tabelalarını takip edin.
S112 sonunda bir döner kavşak (Bay Visserplein) geleceğiz. (Valkenburgerstraat içine) ikinci çıkışa. Tünelin hemen önce tutmak ve daha sonra Prins Hendrikkade sola dönün. Geldersekade sola dönün. Nieuwmarkt (bir kale ile bir kare) at Barndesteeg denilen sağ, üçüncü sokak almak. Sığınak Şehir Biz P + R sistemini kullanarak park ve Zeeburg de otopark kullanmanızı öneririz numaraya 21. altındadır.