X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Seville Picasso Backpacker'e yol tarifleri

C/ San Gregorio, 1, Seville, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


81%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 77%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 79%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından: özel bir veri yolu Seville merkezine alabilir ve Prado de San Sebastin kapalı almak zorunda havaalanının çıkışında bulunmaktadır. Sonra, yürüyerek 5 dakika, San Fernando sokağa sağa çevirin ve tüm düz yaklaşık 300 metre Puerta de Jerez olduğunu. Puerta de Jerez, sağa ilk açmak ve o San Gregorio cadde. Hostel Picasso Sevilla backpacker San Gregorio sokak n 1'de.

Tren istasyonundan: Santa Justa tren istasyonu önünde otobüs C1 var. Prado de San Sebastin içinde kapalı otobüs alın ve 5 dakika yürüyüş, San Fernando sokak var. Daha sonra, tüm düz yaklaşık 300 metre Puerta de Jerez olduğunu. Puerta de Jerez, sağa ilk açmak ve San Gregorio sokak var. Hostel Picasso Sevilla backpacker San Gregorio sokak n 1'de.

Prado de San Sebastin otobüs durağı: garlarından istasyonu indiğinizde, 20 metre, sağa dönüp, Menendez Pelayo cadde var. Cadde çapraz ve San Fernando sokak var. Daha sonra, tüm düz yaklaşık 300 metre Puerta de Jerez olduğunu. Puerta de Jerez, sağa ilk açmak ve San Gregorio sokak var. Hostel Picasso Sevillea Sırtı San gregorio sokak n 1'de.

Plaza de Armas Otogar: otobüs C4 almak ve Prado de San Sebastin kapalı olsun. Cadde çapraz ve San Fernando sokak var. Daha sonra, tüm düz yaklaşık 300 metre Puerta de Jerez olduğunu. Puerta de Jerez, sağa ilk açmak ve Gregorio sokak var. Hostel Picasso Sevilla Sırtı San Gregorio sokak n 1'de.