X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Sarajevo 4U Apartment'e yol tarifleri

Gradačačka 92, Sarajevo, Bosna Hersek

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 78%Güvenlik
  • 78%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Özelliği tüm toplu taşıma araçları ile ulaşılabilir.
Tramvay ve otobüs istasyonları .80 EUR için 15 dakika içinde Saraybosna herhangi bir yerinde Sen alabilir yürüme 3 dakika içinde bulunmaktadır.

Eğer tramvay No 4 alabilir Demiryolu veya otobüs istasyonundan bizim daire almak için. Tramvay istasyonu tren / otobüs istasyonu önünde yer almaktadır. Bilet fiyatı, kişi başı 60 BAM (0.80EUR) 1'dir. Saraybosna Demiryolu ve 4U daire Saraybosna Otobüs istasyonu arasındaki mesafe sadece 2 km olduğunu ve oraya yaklaşık 8 dakika sürer. Sen tramvay sayısı 04 (Ilıca doğru sürücüler her satırda) kapalı olsun ve Cengiç Vila istasyonu, 7. istasyonunda dışarı hop gerekir. Navigasyon Cengiç Vila istasyonuna 100 metre ve kesinlikle görülebilir BOSMAL bina (daire yanında bir) olmalıdır. Eğer BOSMAL binaya geldiğinizde, bizim daire sağ (ısıtma şirketi atlama) yanında yapıdır. Biz BOSMAL binası önünde Sizin için bekleyebilir.

Ayrıca yaklaşık 7 BAM (3.5EUR) ya da sadece organize ulaşım için bize sorabilirsiniz ve fiyat için Tren / Otobüs istasyonundan taksi transferi kullanabilirsiniz!

Saraybosna Havalimanından, taksi alabilir, bu 15eur maliyeti ya da çok daha ucuz nakliyesi düzenleyebilirsiniz. Ne yazık ki, Saraybosna Havaalanı'na hiçbir toplu taşıma yoktur.

Doğu Saraybosna İstasyonu'ndan:
Otobüs ana istasyondan 200 civarında durak ve Cengiç Vila istasyonunda çıkış - otobüs sayısı 31e (Dobrinja Vijecnica) alın. Navigasyon Cengiç Vila istasyonuna 100 metre ve kesinlikle görülebilir BOSMAL bina (daire yanında bir) olmalıdır. Eğer BOSMAL binaya geldiğinizde, bizim daire sağ (ısıtma şirketi atlama) yanında yapıdır. Biz BOSMAL binası önünde Sizin için bekleyebilir.