Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Sant Jordi Alberg

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.3
 • Güvenlik 9.7
 • Yer 9.6
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 9.5
 • Temizlik 9.4
 • Tesisler 9.2

Yer

C/ Roger de Lluria 40 1-2

Tesis Konumu

Çeviren Google
Bizim Adres: Carrer de Roger de Lluria 40, Kat 1, Daire 2

El Prat Havaalanı'na (BCN Havaalanı) geliyor:
Havaalanından Plaza Catalunya için Aerobus atın. Eğer Plaza Catalunya otobüsten olsun zaman, El Corte Ingles bina (çok büyük bir mağaza, tüm şehir blok boyutu) önünde olacak.
Sokak sırt ile, Corte Ingles bina bakan, soluna gidin. Sen sokak Passeig de Gracia kadar gidiyor olacağım.
Gran Via de les Corts Catalanes (bir köşesinde bir Zara ile çok geniş sokak ve diğer bir Levis mağazası) gelinceye kadar iki şehir blokları için Gracia sağ tarafta yukarı yürümeye devam. Gran Via de les Corts Catalanes doğru gitmek.
Size c / Roger de Lluria gelene kadar iki blok Gran via de les Corts Catalanes devam edin. Çevirin c / Roger de Lluria üzerine bıraktı.
Pansiyon kadar sağ taraftaki köşesinden 30 metre uzaklıktadır. Sadece kapının önünde bir otobüs durağı ve doğrudan caddenin karşısında bir 'Sorli Discau' Süpermarket olduğunu.

Girona Havaalanına geliyor:
Havaalanından Barcelona Nord Otobüs İstasyonu (nihai hedef) Barcelona Otobüs atın.
Bir kez Nord otogarda Eğer (bu kadar pansiyon değil, çünkü çok pahalı değil) pansiyon için bir taksi veya metro ile gidebilirsiniz. Metro durağı hemen yanında otobüs istasyonu küçük bir parkta ve Arc de Triomphe adlandırılır.
Arc de Triomphe durağında metro hattı hattı 1 (kırmızı) 'dir. Urquinaona adlı durağına kadar yönde Hastanesi de Bellvitge gider trene binin.
Eğer durdurmak Urquinaona'da de tren çıktığınızda Sortida (çıkış) Pl d Urquinaona söylüyorlar işaretleri takip etmek gerekir. Bu plaza Urquinaona'da (her tarafında sokakları ile geniş bir park alanı) çıkıp çıkışlardan biri getirecektir. Bu çok önemli olduğunu plaza Urquinaona'da size çıkış. Orada birçok çıkışları bu metro durağı için vardır ve yanlış yerde çıkış ve kaybolmak eğer.
Bir kez plaza Urquinaona'da size sokak c / Roger de Llúria bulmalıyız. George Payne denilen Irish Pub arayın. Pub bakarken, plaza için arka, sağ gidin. Eğer gelmek ilk sokak c / Roger de Lluria olacaktır. Çevirin c / Roger de Lluria bıraktı.
2 blok c / Roger de Llúria kadar devam edin. Hostel sağ tarafta olduğunu. Sadece kapının önünde bir otobüs durağı ve doğrudan caddenin karşısında bir 'Sorli Discau' Süpermarket olduğunu.

Sant Estacio Tren İstasyonu:
Tren istasyonu içinde size metro giriş bulmak gerekir. Bu McDonalds tren istasyonunun karşısında sonunda.
Durdurmak Catalunya Trinitat Nova yönünde metro hattı 3 (Yeşil) alın.
Eğer Catalunya durağında tren çıktığınızda Sortida (çıkış) La Rambla söylüyorlar işaretleri takip etmek gerekir. Eğer metro çıktıktan ve Plaza Catalunya önünde bir kez, Corte Ingles üstüne diyor dev binanın arayın. Bu çok büyük bir mağaza binası ve bütün bir şehir bloğu boyutudur.
Sokak sırt ile, önünde duruyordu ve Corte Ingles bina bakan, soluna gidin. Sen sokak Passeig de Gracia kadar devam edilecektir.
Eğer üzerinden de les Corts catalanes (bir köşesinde ve diğer bir Levis dükkan üzerinde Zara ile çok büyük bir sokak) gran gelene kadar Passeig de Gracia 2 blok kadar devam edin. Gran Via de les Corts Catalanes doğru gitmek.
Size c / Roger de Lluria gelene kadar 2 blok için Gran via de les Corts Catalanes devam edin. C / Roger de Lluria ve sola dönün.
Pansiyon kadar sağ taraftaki köşesinden 30 metre uzaklıktadır. Sadece kapının önünde bir otobüs durağı ve doğrudan caddenin karşısında bir 'Sorli Discau' Süpermarket olduğunu.
 • Ekonomik 9.3
 • Güvenlik 9.7
 • Yer 9.6
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 9.5
 • Temizlik 9.4
 • Tesisler 9.2
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.