X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Sanlitun Youth Hostel'e yol tarifleri

No.1 Chunxiu Lu(Gong Ti Bei Lu), Chaoyang District, Beijing, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 78%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Biz küçük bir ücret karşılığında havaalanından bir pick-up hizmeti sunuyoruz. Sadece bize uçuş numarası söyle! İrtibat bilgileri rezervasyon onay e-postasında bulunmaktadır.

Pekin Uluslararası Havaalanından:
Dongzhimen için havaalanına metro (: 25 yuan maliyet) alın. Oradan, Dondzhimenwai Sokak yılına kadar Chunxiulu izleyin. Eğer soldaki bizim hostel işareti görene kadar, sağa dönün ve 10 dakika Chunxiulu izleyin.
Alternatif olarak, Havaalanından Taksi yaklaşık 80 yuan mal olacak.

Pekin batı istasyonundan:
Tren istasyonu önünde otobüs No.623 alın (maliyet: 2 yuan) ve İşçi Spor Salonu İstasyonu ('gong lar ti yu Guan') ininiz. Trafik ışıklarında, Chunxiulu aşağı sola dönün. Biz ışıkları sadece 100 metre mesafede, sağınızda yer almaktadır.
Alternatif olarak, bizim hosteli bir taksi yaklaşık 40 yuan mal olacak.

Pekin Güney istasyonundan
Xuanwumen İstasyonu'na metro hattı 4 almak ve daha sonra hat 2 transfer. Dongsishitiao İstasyonu inin. Maliyet: 2 yuan. Çıkış B git, sola çevirin ve Chunxiu lu için Gongrentiyuchang Beilu caddede yürümek, sonra sola dönün. Daha aşağı 100 metre size sağ tarafta bizim hostel göreceksiniz.
Alternatif olarak, bir taksi 35 yuan civarında mal olacak.

Pekin Tren garından:
(: 2 yuan maliyet) Dongsishitiao istasyonuna metro hattı 2 atın. Çıkış B git, sola çevirin ve Chunxiu lu için Gongrentiyuchang Beilu caddede yürümek, sonra sola dönün. Daha aşağı 100 metre size sağ tarafta bizim hostel göreceksiniz.
Alternatif olarak, bir taksi yaklaşık 25 yuan mal olacak.

Çince Bizim adresi:
地址: 朝阳 区 工 体 北路 春秀 路 南口 往北 100 米 路 东, 华 通 青年旅舍