X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

San Francisco International Hostel'e yol tarifleri

140 Mason street, San Francisco, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


67%Oy

  • 67%Ekonomik
  • 70%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 67%Çalışanlar
  • 66%Atmosfer
  • 55%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google HAVAALANI

San Francisco Uluslararası Havalimanı (SFO) itibaren, Powell istasyonuna BART tren.
Oakland Uluslararası Havalimanı (OAK) itibaren, Hava BART servis otobüsü almak ve Powell istasyonuna BART transfer.


Sokak seviyesinden, Eddy sokakta 1 blok batı yürüyün ve Mason Caddesi üzerinde sağa dönün. Hostel (eski Olimpiyat Otel) Mason st sağ tarafındadır. Bu Powell Bart gelen San Francisco International Hostel yürüyerek 1 dakika sürer.

Havaalanı Servisi tarafından: San Francisco Uluslararası Havalimanından, Lorrie en Havaalanı Servisi $ kişi başı 13 indirimli olarak sunuyor. Oakland Uluslararası Havalimanından, Süper Servisi servisi mevcuttur ama rezervasyon önerilir.


AMTRAK TREN İSTASYONU DAN
Oakland veya Emeryville istasyonları, Feribot Binası (Mission Street ve Embarcadero de) için Amtrak servis otobüsü almak. Powell Street istasyonuna Embarcadero istasyonu (Embarcadero terminali yakınında) den MUNI Metro trene binin.
Eğer sokak düzeyinde ulaştığınızda, sadece Eddy Caddesi üzerinde 1 blok batı yürüyün ve pansiyon (eski olduğu Olympic Hotel) sağ tarafta, Mason Caddesi üzerinde sağa dönün. Bu istasyonundan San Francisco International Hostel için daha az 1 dakika sürer.TRANBAY / GREYHOUND TERMİNAL DAN
MUNI otobüsle ve Trans defne Terminali'nden Geary / Powell durağı. Geary 1 blok batı yürümek ve Mason Caddesi üzerinde sola dönün. Biz Ellis st ve Eddy st arasında konum.


ARABA İLE
Biz sağ hostel girişi önünde bölge yükleme var. Motel geldiğinde bizim yükleme bölge göreceksiniz (kaldırım beyaz boyalı) ve burada bir süre araç park edebilirsiniz. Eğer pansiyon personel Giriş sonra yakın uzun vadeli, indirim otopark yönlendirebilirsiniz.