X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

San Francisco International Hostel'e yol tarifleri

140 Mason street, San Francisco, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


64%Oy

  • 60%Ekonomik
  • 66%Güvenlik
  • 84%Yer
  • 69%Çalışanlar
  • 64%Atmosfer
  • 51%Temizlik
  • 54%Tesisler

Çeviren Google HAVAALANI

San Francisco Uluslararası Havalimanı (SFO) itibaren, Powell istasyonuna BART tren.
Oakland Uluslararası Havalimanı (OAK) itibaren, Hava bart servis otobüsü almak ve Powell istasyonuna bart transfer.


Sokak düzeyinde, Eddy sokakta 1 blok batı yürüyün ve Mason Caddesi üzerinde sağa dönün. Yurdu (eski Olimpiyat Otel) Mason st sağ tarafta. Bu San Francisco Uluslararası Hostel Powell Bart yürüyerek 1 dakika yaklaşık almalıdır.

Havaalanı Servisi tarafından: San Francisco Uluslararası Havaalanı'ndan, Airport Express Servisi kişi başına 14 $ indirimli sunuyor. Oakland Uluslararası Havaalanı'na, Süper Shuttle servisi mevcuttur ama rezervasyon önerilir.


AMTRAK GARI'NDA KAYNAKLANAN
Oakland veya Emeryville istasyonları, (Mission Street ve Embarcadero) Ferry Building Amtrak servis otobüsü almak. Powell Street istasyonuna (Embarcadero terminali yakınında) Embarcadero istasyonundan MUNI Metro trene binin.
Eğer sokak seviyesine ulaştığınızda, sadece 1 blok batısında Eddy Caddesi üzerinde yürümek ve Mason Street, pansiyon sağa (eski Olympic Hotel olacak) sağ tarafta. San Francisco Uluslararası Hostel istasyona az 1 dakika sürer.TRANBAY / GREYHOUND terminalden
MUNI otobüs ve Trans bay Terminali'nden Fourth / Powell durağına götür. Geary 1 blok batı yürüyün ve Mason Caddesi üzerinde sola dönün. Biz Ellis st ve Eddy st arasında sensin.


ARABA İLE
Biz doğru pansiyon girişinde önünde yükleme bölgesi var. Eğer Hostel geldiğinde Eğer yükleme bölgesini göreceksiniz (bordür beyaz boyalı) ve burada bir süre arabanızı park edebilirsiniz.