X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Samba Palace'e yol tarifleri

Rua Alice 97, Laranjeiras, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 76%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google > Otobüs terminalinden (Rodoviria) Largo do Machado için otobüs 133 yakalamak, Mario Portela Street son durağı üzerinde otobüsten olsun. Hostel sola sokakta paralel üzerindedir. Ya da otobüs 497 veya 498 yakalamak ve Rua das Laranjeiras üzerinde otobüsten olsun.

> Tom Jobim Havalimanı (havaalanı) itibaren metro istasyonu önünde, Rio merkezinde, Praa da Cinelndia size düşer otobüs Linha Gerçek Oto Premium (R $ 12,00) yakalamak. Buradan Zona Sul doğru metro (R $ 3,20) yakalamak ve Machado istasyon Largo yok kapalı olsun. Oradan sağ pansiyon tarafından geçen metro otobüs (NIBUS Metr R $ 4,15 yapmak) yakalamak için olsun seçebilir, ya da 15 dakika yürüyüş yapabilirsiniz. Başka bir seçenek Machado de Assis Street yakınlarındaki Flamengo Plajı (Praia do Flamengo), üzerinde otobüsten almak (Orla Zona Sul Via) otobüs Linha Gerçek Oto Premium yakalamaktır. Eğer Largo Machado kare yapmak elde edene kadar bu sokakta yürümek. Orada sağ pansiyon tarafından geçen metro otobüs (NIBUS Metr R $ 4,15 yapmak) yakalamak için olsun seçebilir, ya da Rua Alice ulaşmak için Rua das Laranjeiras ile 15 dakika yürüyüş yapabilirsiniz.

> Santos Dumont Ariport (Domestic Airport) itibaren otobüs Genel Justo sokakta 498 veya 422 (Eğer havaalanı dışında ana cadde çapraz gerekir) yakalamak, Rua Alice yakın, Rua das Laranjeiras içinde otobüsten almak ve daha az yürümek 5 dakika.

Ayrıca bir taksi almak, fiyatları yaklaşık olarak:
Otobüs istasyonu: R $ 35,00
Yurtiçi Havaalanı: R $ 40,00
Uluslararası Havaalanı: R $ 70,00