X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Samay Hostel Sevilla'e yol tarifleri

Menendez Pelayo 13, Seville, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 81%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 78%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Biz Old Town, Barrio de Santa Cruz, Menendez Pelayo Caddesi N.13 bulunmaktadır.

SANTA JUSTA TREN İSTASYONU DAN:
onun yaklaşık 20 dakikalık bir yürüyüş. Eğer istasyonundan dışarı olduğunuzda, sokağın sonuna kadar, Avenida Jose Laguillo birlikte doğru gidin. Kısa bir süre Calle Recaredo, ve sonra Avenida Menendez Pelayo olur Calle de Maria Auxiliadora, üzerine bir sola atın. Sen sayıda sağ taraftaki büyük cam kapı 13. Look bizi bulacaklar! Bir taksi günün zaman ve bagaj miktarına bağlı olarak, yaklaşık € 5 veya 6 € mal olacak.

HAVAALANI:
Seville, EA otobüs almak için tek bir otobüs var. Bu merkeze almak için 25 ila 30 dakika sürer ve size 4 € mal olacak, sen sürücü ödemek gerekiyor. EA otobüs ve Our hostel 10 dakikalık bir yürüyüş daha az Avenida Carlos V. denilen durakta olsun.
Eğer otobüsten almak gibi kafa ünlü Murillo Bahçeleri sol tarafta olacak nerede, caddenin diğer tarafına geçip sağa dönün, içeride Çeşmesi ile büyük kavşaktan doğru bıraktı. Eğer Nº 13 bulana kadar, sen bizim büyük cam kapıyı sonra bahçeleri sadece 200 mts bulacaksınız yürümeye devam edin.
Sizin için bizim hostel HAVAALANI TRANSFER düzenleyebilirsiniz. Eğer ilgileniyorsanız gelmeden önce resepsiyon ile irtibata!

SAN Sebastian otobüs terminaline:
hostel Prado San Sebastián otobüs durağına yürüyerek 10 dakika daha az. Çok sayıda otomobil park, kısa bir cadde boyunca istasyonu üzerinden gitmek düz ve Avenida Menendez Pelayo ulaşırsınız. Git doğru ve diğer bizi bulacaksınız
13 numaraya caddenin yan (caddenin sağ tarafında, hatta numaralarını görmezden, diğer tarafta tek sayılar çok daha fazla birlikte başlar). Biz bahçelerin sonunun blokları bir çiftiz. Büyük cam kapı için bak!

Plaza de Armas Otogarı'na. Sadece Plaza Armas de otobüs istasyonu dışında (aşağı adımları ve sağa) otobüs C4 almak ve Avenida Menéndez Pelayo 'Puerta de la Carne' durağında ininiz. Neredeyse otobüs durağının tam karşısında, 13 numaralı bizi bulacaksınız. Büyük cam kapı için bak! Otobüs 1,40 € maliyeti. Bir taksi günün zaman ve sahip bagaj miktarına bağlı olarak, yaklaşık € 5- 7 € maliyeti.