X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Samay Hostel Sevilla'e yol tarifleri

Menendez Pelayo 13, Seville, Andalucia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Biz Old Town, Barrio de Santa Cruz, Menendez Pelayo Caddesi N.13 bulunmaktadır.

Santa Justa Tren İstasyonu'na:
Bu 20 dakikalık bir yürüyüş hakkında. Bir kez istasyon bitti, caddenin sonuna kadar Avenida Jose Laguillo birlikte sağa doğru yürüyün. Calle kısa bir süre Calle Recaredo olur de Maria Auxiliadora, ve sonra Avenida Menendez Pelayo üzerine bıraktı. Bu sayı 13 sağ tarafta bizi bulacaksınız. Büyük cam kapı için bak!
Alternatif olarak, bir taksi saati ve bagaj miktarına bağlı olarak, € 5 veya € yaklaşık 6 mal olacak.

Havalimanından:
EA otobüs - Sevilla almak için sadece bir otobüs var. Bu merkeze almak için 25 ile 30 dakika sürer ve 4 € mal olacak. Bu sürücüye ödemeniz gerekiyor. Dördüncü durağı, Avenida Carlos V (El Prado San Sebastian Park yakınında) inin. Our hostel buradan 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Caddenin diğer tarafına çapraz ve ünlü Murillo Bahçeleri sol tarafta olacak yerde, sağa dönün, siz çeşme ile büyük kavşaktan doğru sola otobüs, kafasını olsun. Eğer sayı 13 bulana kadar yürümeye devam, siz bahçeleri sonra sadece 200m bizim büyük cam kapı bulacaksınız.
Alternatif olarak, Havaalanından Taksi € 20-25 civarında mal olacak.

San Sebastian Otobüs Terminali'ne:
Biz Prado San Sebastian otobüs istasyonuna 10 dakikalık yürüme mesafesindedir konum. Araba çok park edilmiş kısa bir cadde boyunca istasyonu üzerinden düz gidin ve Avenida Menendez Pelayo ulaşacak. Doğru gidin ve diğer bizi bulacaksınız
sayısı 13 caddenin yan (caddenin sağ taraftaki çift sayılar görmezden - diğer tarafta tek sayılar çok daha birlikte başlar). Biz bahçeleri sonunun blokları bir çift vardır. Büyük cam kapı için bak!

Plaza De Armas Otogarı'na:
Sadece Plaza de Armas otobüs istasyonu (adımları aşağı ve sola) otobüs C4 almak ve Avenida Menendez Pelayo üzerinde Puerta de la Carne durakta olsun. Dışından Neredeyse otobüs durağının karşısında, sayı 13 bizi bulacaksınız. Büyük cam kapı için bak! Otobüs ücreti 1,30 €.
Alternatif olarak, € yaklaşık 5 taksi ücreti - € 7, günün saati ve sahip bagaj miktarına bağlı.