X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Salve Hostel'e yol tarifleri

18/1G, Prorizna Street, Floor 6, Apt. 46, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


61%Oy

  • 60%Ekonomik
  • 60%Güvenlik
  • 60%Yer
  • 70%Çalışanlar
  • 60%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google By car: Kiev girerek size Kreschatyk sokağa taşımak zorunda. Kreschatyk sokakta size Bogdana Khmelnytskogo str dönüş ulaşması gerekmektedir. (Köşesinde yer alır Alışveriş-mall 'ЦУМ', hareket) ve burada açın. Ne zaman Bogdana Khmelnytskogo str., Sen. Pushkinskaya str sağ açmak gerekir, ve 400 metre Prorizna sokağa açın sonra. Patorzhynskogo caddesi 300 dönüşünden sonra (PireusBank köşede var) ve sola 20 metre sonra bir demir dövülmüş çit göreceğiz. Ona yakın park ve çit içeri. Orada koyu renkli ahşap bir kapı bulmak zorundadır. Ev diyafonunun ''46 itin ve yönetici bir kapı açmak ve araba park yardımcı olacaktır.

Havalimanından: Sen bizim transfer hizmeti taksi kullanabilirsiniz. Maliyeti aynı olacaktır.
Ayrıca, toplu taşıma kullanabilirsiniz. Bu amaç için havaalanı çıkışında yazıt 'ATASS-Boryspil' ile bir otobüs bulmak ve otobüs almak zorunda. Sen metroyu ve 'Zoloti Vorota' (Golden Gates) istasyonu ulaşmak, 'Kharkivska' metro istasyonunda otobüsten dışarı bırakmak zorunda. Metro bırakarak, sola açmalı tren yürüyen merdiven kullanın ve sol istasyonu açmak bırakarak. Bir kez Vladimirskaya str., Sola çevirin. Sonra trafik ışıkları ulaşmak ve Vladimirskaya sokak geçmeye, Prorizna cadde boyunca aşağı gidin. Caddenin karşı tarafında 100 metre sonra köşede PireusBank göreceğiz. Yol çapraz ve Patorzhynskogo sokağa doğrudan gitmek. 20 metre sonra bir demir dövülmüş çit göreceğiz. Orada koyu renkli ahşap bir kapı bulmak zorundadır. Ev diyafonunun ''46 itin ve yöneticisi sizin için bir kapı açacaktır.

Tren garından: 'Vokzalna' istasyonunda bir Metroyu ve 'Teatralna' istasyonu olsun, transit haç kullanmak ve 'Zoloti vorota' istasyonuna ulaşmak. Bu istasyonda çıkmak için doğrudan gitmek. Yürüyen merdiven kullanın ve istasyon çıkıyorum sağa ve Vladimirskaya sokak ulaştığında, sola dönün. Sonra trafik ışıkları ulaşmak ve Vladimirskaya sokak geçmeye, Prorizna cadde boyunca aşağı gidin. Caddenin karşı tarafında 100 metre sonra köşede PireusBank göreceğiz. Yol çapraz ve Patorzhynskogo sokağa doğrudan gitmek. 20 metre sonra bir demir dövülmüş çit göreceğiz. Orada koyu renkli ahşap bir kapı bulmak zorundadır. Ev diyafonunun ''46 itin ve yöneticisi sizin için bir kapı açacaktır.
Ayrıca, bizim transfer veya taksi hizmetlerini kullanabilirsiniz.