X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Rum Wonders Camp

Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm, Wadi Rum, Ürdün

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Rum Wonders Camp konuk evi Wadi Rum konaklama sunmaktadır. Tamamen benzersiz bir yer Jordan tatil süre kalmak için, Rum Wonders Camp güzel çöl manzara içinde yer alan özel ve ortak Bedevi çadırları bulunmaktadır.

Rum Wonders Camp, konuklarına konuklar, ızgara etler ve Mansaf, Maqloba, Mandi, Zarb denilen yerel pirinç çanağı gibi geleneksel yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. İstenirse, konuklar yemek ve yemek hazırlanmasında katılabilirler. Vejetaryenler için yemekler de hazırlanabilir.

Çıkmak ve Wadi Rum çevresindeki siteleri görmek için, Rum Wonders Camp çöle 4 tekerlekli jeep turları sunmaktadır. Deve yolculuğu, Balon Turları.

um Wonders Camp çöl tarafından çevrili, Wadi Rum Doğal Rezervi kalbinde yer almaktadır. Bu çölde özel Bedevi çadırları ve at gezintisi sunuyor.

Rum Wonders kamp ateşi veya ortak çadırda geleneksel, yöresel yemekler sunulmaktadır. Konuklar ayrıca akşam yemeği için yemek pişirme katılabilir ve kamp genç çiftler için yerli Bedevi şarkıcı, yanı sıra Bedevi Önerisi Taraflarla Bedevi Taraf düzenleyebilirsiniz.

mülkiyet deve turları ve cip turları da dahil olmak üzere, Wadi Rum Doğal Rezerv ile turlar düzenlemektedir. Balon turları, yürüyüş ve yürüyüş aktiviteleri de düzenlenebilir. Rum Wonders da Sınırlar, Akabe ve Petra dahil Wadi Rum ve gelen servis sunmaktadır.

Konukların tahmini varış zamanı önceden otele bildirmeleri rica olunur. Bu bilgiyi rezervasyon sırasında veya rezervasyon onayında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak kampı irtibata Yorum Kutusu'na yazabilir.

Rum Wonders Camp Wadi Rum (ücretsiz servis) ve Akabe, Petra ve Akabe Uluslararası Havaalanı ziyaretçiler merkezinden pick up düzenleyebilirsiniz. Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi için kamp irtibata geçiniz.

Çek: 8:00-8:00
Çıkış: 12:00-2:00

Varış süresi ile ilgili bizimle irtibata geçiniz.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Havaalani Transferlierí
  • Bar
  • BBQ
  • Kahvaltı Dahil
  • Café
  • Ücretsiz Otopark
  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Restoran


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Rum Wonders Camp Located at Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm, Wadi Rum.
Rum Wonders Camp
Jordan
Wadi Rum Aqaba Province , Wadi Rum Natural Reserve 71810 Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm
0% 25
29.5319199 35.0060842
Rum Wonders Camp
    Oda mevcut     3 Yatak Özel Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     10 Yatak Gemischter Schlafsaal