X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Rum Wonders Camp

Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm, wadi Rum, Ürdün

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Rum Wonders Camp misafirhane Wadi Rum konaklama sunmaktadır. Bir Ürdün tatil, Rum Wonders Camp güzel bir çöl manzarası arasında ayarlanır, özel ve ortak bedevi çadırları özellikleri ise kalmak için tamamen benzersiz bir yer.

Rum Wonders Camp konuklarına konuklar, ızgara etler ve Mansaf, Maqloba, Mandi, Zarb denilen yerel pilav gibi geleneksel yemeklerin tadını çıkarabilirler. İstenirse, konuklar yemek pişirme ve hazırlık katılmaya bekliyoruz. Vejetaryenler için yemekler de hazırlanabilir.

Dışarı almak ve Wadi Rum çevresinde siteleri görmek için, Rum Wonders Camp çöle 4 tekerlekli jeep turları sunmaktadır. Deve yolculuğu, Balon Turları.

um Wonders Camp çöl ile çevrili, Wadi Rum Doğal Rezerv kalbinde yer almaktadır. Bu çöl yoluyla özel, bedevi çadırları ve at gezintisi sunuyor.

Rum Wonders kamp ateşi veya toplumsal çadırında geleneksel yerel yemekler servis. Konuklar ayrıca akşam yemeği için yemek pişirme katılabilir ve kamp genç çiftler için yerli Bedevi şarkıcı, hem de Bedevi Önerisi Taraflar ile Bedevi Taraflar sağlayabilir.

Özelliği deve turları, jeep turları dahil, Wadi Rum Natural Reserve ile turlar düzenlemektedir. Balon turları, yürüyüş ve trekking aktiviteleri de organize edilebilir. Rum Wonders ayrıca Sınırlar, Akabe ve Petra dahil olmak üzere, Wadi Rum ve gelen servis sunmaktadır.

Konukların tahmini varış zamanlarını önceden bilgilendirmeleri rica olunur. Bu bilgiyi rezervasyon sırasında veya rezervasyon onayında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak kampı başvurarak Yorumlar kutucuğuna edilebilir.

Rum Wonders Camp sağlayabilir bir Wadi Rum (ücretsiz servis) ve Akabe, Petra ve Akabe Uluslararası Havaalanı ziyaretçi merkezine gelen pick up. Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi için kamp başvurun.

Kontrol olduğunu: 8:00-20:00
Çıkış: 12:00-02:00

Varış saati ile ilgili bizimle irtibata geçiniz.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Havaalani Transferlierí
  • Bar
  • BBQ
  • Kahvaltı Dahil
  • Café
  • Ücretsiz Otopark
  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Restoran


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Rum Wonders Camp Located at Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm, Wadi Rum.
Rum Wonders Camp
Jordan
Wadi Rum Aqaba Province , Wadi Rum Natural Reserve 71810 Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm
0% 25
29.5319199 35.0060842
Rum Wonders Camp
    Oda mevcut     3 Yatak Özel Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     10 Yatak Gemischter Schlafsaal