X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Rosy Guest House'e yol tarifleri

No 74, Slor Kram VIllage, Slor Kram Commune, Siem Reap, Kamboçya

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Biz Angkor Wat sadece 10 dakika olmak iken kasaba turistik Siem Reap Hepimiz yürüme mesafesindedir National Road 6. hemen kuzeyinde, Kraliyet Bahçeleri ve Kraliyet Sarayı'nın karşısında Doğu River Road üzerinde yer almaktadır.

Biz özgür tüm rezervasyonlar için Siem Reap içinde pick up sunuyoruz. Eğer varacağım zaman sadece bize bildirin ve bizim dost tuk tuk üzerinde adınız ile Gül evi işareti ile buluşmak için orada olacak. Aşağıdaki gibi varış detayları ile bize veriniz:

Uçuş
1. Tam uçuş numarası
2. Nereye uçuyor
Siem 3. Beklenen varış zamanı Reap

Otobüs
1. Otobüs şirket adı (Ho Chi Minh City, Vietnam otobüsler için Kamboçyalı telefon numaranızı lütfen)
2. Nereden seyahat
Siem 3. Beklenen varış zamanı Reap

Tekne
1. Sadece bize gelen tekne alıyor nerede bildirin; Battambang veya Phnom Penh

Taksiler
Biz (Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin) Eğer Tayland karayolu seyahat ediyorsanız, bir taksi Phnom Penh havaalanı veya herhangi Phnom Penh misafirhane de, Poipet sınırda sizi bekliyor için düzenleyebilirsiniz.

Eğer o zaman sadece 855 (0) 17 814 011 veya alımı sayısına bizi arayın Siem Reap gelmesi kez herhangi bir sorun bize alma ve biz hemen size bir sürücü göndereceğiz varsa.

BANGKOK / Poipet GELEN Overland TRAVEL İÇİN ÖNEMLİ NOT
Eğer Bangkok karayolu seyahat ediyorsanız önceden bize e-posta gönderin / Poipet yüzden biz misafirlerimiz yaklaşık hepsi çok sık duymak turist tuzakları herhangi tuzağına düşmeden sınır kapısı size bizim vazgeçilmez rehber gönderebilirsiniz. Biz de Siem Reap gelmesi kez bize alma konusunda daha fazla bilgi sağlayacaktır.