X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyonu

Rossio Hostel'e yol tarifleri

Cal�ada do Carmo, 6, 2nd floor right, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Praca Lizbon şehir merkezinde olduğu gibi Rossio bütün Portekiz en ünlü plazalar biri yapmak, Baixa (şehir), bu nedenle kolay her yerde şehirde buraya ulaşım almak için bulacaksınız.

Lizbon Havaalanı'na:
Havaalanından metro (metro) alın. Yani, ilk kırmızı çizgiyi almak ve Alameda'da kapalı olsun ve sonra yeşil hat (Sodré'ye yönü Sodre) değiştirmek ve (çıkışında 'Praca D. Pedro IV' yolu tercih) Rossio kapalı olsun. Biz sadece heykeli önünde kare karşısında.
Bizim sokak - Calçada do Carmo - köşesinde iki para alışverişi vardır. Hostel sağdaki ikinci kapıda ilk bloğunda. Kapı sayısı 6'dır., Ikinci katta, sağ kapıya kadar gidin. Sen Rossio Hostel konum!

Bir taksiye yaklaşık 15 dakika sürer ve haftanın saat ve gün olarak, 15 + -10 maliyet gerekir. Her zaman bir makbuz isteyin. 'Cafe Nicola' de Praca sizi bırakmak için Rossio sürücü yapmak isteyin ve heykelinin yönünde bir dakikalık yürüme (Cafe Nicola adlı aynı tarafında) biz sadece heykelinin önünde, sol birinci cadde üzerinde bulunmaktadır.

Santa Apolonia Tren İstasyonu'na:
Amadora Este yönünde metro mavi hattı alın. Restauradores kapalı alın. Yolculuk süresi 5-8 dakika ve ücret 1,55 € olduğunu. Restauradores metro istasyonunda, Dezembro ve D. Pedro IV Rossio de Rua 1 için işaretleri takip edin. Bizim sokak - Calçada do Carmo - köşesinde iki para alışverişi vardır. Hostel sağdaki ikinci kapıda ilk bloğunda. Kapı sayısı 6'dır., Ikinci katta, sağ kapıya kadar gidin. Sen Rossio Hostel konum!

Ayrıca bizim hostel tren istasyonundan bir taksi veya otobüs alabilir. Otobüs sayısı 9, 47, 746 veya 759 € 1,40 maliyeti ve on dakika sürer. Bir taksi de on dakika ve maliyeti daha fazla veya daha az € 6'dır. Her zaman bir makbuz isteyin. 'Cafe Nicola' de Praca sizi bırakmak için Rossio sürücü yapmak isteyin ve heykelinin yönünde bir dakikalık yürüme (Cafe Nicola adlı aynı tarafında) biz sadece heykelinin önünde, sol birinci cadde üzerinde bulunmaktadır.

Gare Oriente Tren İstasyonu yapın:
Alameda metro kırmızı hattı alın, sonra Sodre Sodré'ye yönünde yapacaksanız yeşil hattı değiştirmek. Rossio istasyonunda dışarı alın. Yolculuk süresi yaklaşık 20 dakikadır ve 1,55 € maliyeti. Metro istasyonu çıkarken sonra do Rossio Praca geldik. Bizim sokak - Calada do Carmo - köşesinde iki para alışverişi vardır. Hostel sağdaki ikinci kapıda ilk bloğunda. Kapı sayısı 6'dır., Ikinci katta, sağ kapıya kadar gidin. Sen Rossio Hostel konum!

Sete Rios Gar / Otobüs terminalinden:
Santa Apolonia yönünde metro mavi çizgi çek ve Restauradores ininiz. Bu yaklaşık 20 dakika sürer ve 1,55 € maliyet gerekir. Restauradores metro istasyonunda, Dezembro ve D. Pedro IV Rossio de Rua 1 için işaretleri takip edin. Bizim sokak - Calçada do Carmo - köşesinde iki para alışverişi vardır. Hostel sağdaki ikinci kapıda ilk bloğunda. Kapı sayısı 6'dır., Ikinci katta, sağ kapıya kadar gidin. Sen Rossio Hostel konum!