X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Roots Kiev Hostel'e yol tarifleri

Proreznaya 23 Apt. 5, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 75%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 65%Temizlik
  • 75%Tesisler

Çeviren Google DİKKAT - KAPI # 5 KODU

Sen Prorizna str Kiev Hostel Stright KÖKLERİ alabilirsiniz - bu metro istasyonları Kreschatyk'e ve ZOLOTIE VOROTA arasındaki bağlantı

Havalimanından
GÜNDÜZ - Merkez Tren İstasyonu'na servis otobüsü alın - Terminal B. önünde
- Tren İstasyonu kez, yukarıdaki talimatları izleyin.
Bu Kharkivska metro istasyonu (yeşil hat) üzerine shuffle'dan çıkmak mümkün - bu Zoloti VOROTA 9 durak buradan. Dışarı çıkmak kare sross ve sağ tarafı 3 binalardan aşağı gitmek. Sokak girişinde. Şehirde har trafik bir süre için en iyi seçimi.
GECE SAAT Biz havaalanında pick up ve düz pansiyon için sürücü. Eğer adı ile bir işareti ile havaalanı içinde gümrük çıkmak Bu durumda sürücü buluşacak. Havalimanı BORYSPIL 45 km uzaklıkta şehir ve toplu taşıma bir taksi almak için daha iyi bir alternatif olacaktır, bu yüzden özellikle bu zamanda, 12:00 durur.
Havaalanı ZHULYANI şehir incide yer alan, ancak buradan taksiye daha iyi olduğunu.

TARİFİ

Tren İstasyonu:
Metro (bu olacak Vokzalna metro istasyonu) alın ve Kreshatik istasyonu (3 durak) kapalı olsun. Eğer Kreshatik sokağa bir kez - Kiev ana cadde, - metro ile sokak arası ve Prorizna caddede yürümek. 23 sayı kodu 5 ve karşılama girin, sokak mavi bina 150 yaşında :) Giriş, sol tarafta!

Ana / uluslararası otobüs garından:

, DIMEEVSKA tren istasyonuna yürüyerek metro almak ve Maidan Nezalezhnosti (yani Bağımsızlık Meydanı) gidin. Kreshatik istasyona geçiş ve yere kadar yürüyün. Sonra yukarıdaki talimatları izleyin.