X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Rooms Deny'e yol tarifleri

Celebica 5, Mostar, Bosna Hersek

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google **** Rezervasyon sonra, sizi bulacaktır sen (zaman) geliyor bize ne zaman bilgileri içeren bir e-posta veya SMS göndermek ve ulaşım (otomobil, otobüs, tren veya uçak) ve personel için çözüm nedir lütfen (ücretsiz) otobüs / tren istasyonu.

YÜRÜYÜŞ YÖN
* Otobüs / tren station.In Mostar itibaren, otobüs ve tren istasyonu ne zaman sen, düz güney 1800m için sokak MarshalaTita.Go alarak, Old Town yöne gitmek gerekir oradan bize ulaşmak other.To her yanında olan reach Old Town, siz (bundan sonra küçük bir dükkan göreceksiniz, sol tarafta Müzik Merkezi Pavarotti bina ulaşana kadar güney (MarshalaTita üzerine) devam, sadece bazı 10m devam etmek gerekir, yaklaşık 200 hostel vardır UNO) Shoop sonra biz PEMBE EVİ olan sol yan sokak CELEBICA orada olduğunu!

TAKSİ hizmeti: Ayrıca ana otobüs / tren istasyonundan bir taksi ya da size 2-3 € mal olacak pansiyon için 1503 veya 1507 taksi hizmeti ve sürücü arayabilirsiniz.
* Havalimanından: Biz havaalanına sadece 5 dakika sürüş demektir. Havaalanı Mostar güney tarafında yer alır ve biz Mostar şehir merkezinde konum almaktadır. Biz hostel ücretsiz havaalanında karşılama sunuyoruz.

* Araba ile: Mostar kentinin kuzey girişinde bizim hostel alabilirsiniz. sadece Ulica Marsala Tita denilen ana cadde üzerinde sürücü.

GPS göstergeleridir: Boylam: 43.333554 Enlem: 17.817805
GPS BOSNA HERSEK bu kadar iyi çalışmıyor!

*** Için cep telefonu bize yardımcı olur. ***