X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Roma Prince Inn B&B'e yol tarifleri

Via Principe Eugenio 15, Rome, Lazio, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


72%Oy

  • 70%Ekonomik
  • 69%Güvenlik
  • 77%Yer
  • 76%Çalışanlar
  • 63%Atmosfer
  • 76%Temizlik
  • 71%Tesisler

Çeviren Google Trenle:
Bizim B & B yaklaşık 500 metre Roma Termini tren istasyonuna yer almaktadır. Principe Eugenio Via Giolitti ve Piazza Vittorio Emanuele II.Prendere soldaki çıkış Via arasında yer almaktadır ve Gioberti ile üzerine Giolitti ile ve sonra sağ üzerine sola; sonra 150 metre Principe Amedeo ile doğru sola dönün. Eğer Lamarmora ile ulaşana kadar düz devam edin. Sola dönün ve Principe Eugenio Via ulaşır.
arabada
B & B tüm büyük otoyol bağlı çevre yolu üzerinde herhangi bir noktadan, kolayca ulaşılabilir: Roma centro için göstergeler takip ve Termini istasyonu. Principe Eugenio Via Via Giolitti ve Piazza Vittorio Emanuele II arasında yer almaktadır.
Trenle
Bizim B & B yaklaşık 500 metre Roma Termini tren istasyonuna yer almaktadır. Soldaki çıkışa ve Gioberti ile üzerine sağ sonra Giolitti ile doğru sola dönün ve; 150 metre Principe Amedeo ile sola dönün sonra. Eğer Lamarmora ile ulaşana kadar düz devam edin. Sola dönün ve Principe Eugenio Via ulaşır.
Uçak ile
Roma Fiumicino Havaalanı karayolu veya yerel tren hizmeti tarafından şehre bağlı, her 30 dakika istasyonu bırakarak, Leonardo Express çağırdı.
Roma Ciampino havaalanına sadece birkaç otobüs Anagnina metro hattı A. Termini yolculuk yaklaşık 20 dakika sürer durur.
Toplu taşıma araçları ile
Istasyonundan itibaren metro alabilir ve bir durak sonra inmek veya No.105 otobüs veya tramvay No.5 veya 14 alır.