X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Roma Prince Inn B&B'e yol tarifleri

Via Principe Eugenio 15, Rome, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Trenle:
Bizim B & B Roma Termini tren istasyonuna yaklaşık 500 metre mesafede yer almaktadır. Principe Eugenio sağ Gioberti aracılığıyla sonra üzerine Giolitti ve üzeri üzerine Via Giolitti ve Piazza Vittorio Emanuele II.Prendere solda çıkış ve sola arasında yer almaktadır vasıtasıyla; 150 metre Principe Amedeo aracılığıyla içine sola dönün sonra. Eğer Lamarmora yoluyla ulaşana kadar düz devam edin. Sola dönün ve Via Principe Eugenio ulaşır.
arabada
B & B tüm önemli karayolları bağlı halka, yolda herhangi bir noktadan kolayca ulaşılabilir: Roma Centro için endikasyonları izleyin ve sonra Termini istasyonu. Via Principe Eugenio Via Giolitti ve Piazza Vittorio Emanuele II arasında yer almaktadır.
Trenle
Bizim B & B Roma Termini tren istasyonuna yaklaşık 500 metre mesafede yer almaktadır. Soldaki çıkışa ve sağ Gioberti aracılığıyla sonra üzerine Giolitti ve üzeri üzerine sola dönün; 150 metre Principe Amedeo aracılığıyla içine sola dönün sonra. Eğer Lamarmora yoluyla ulaşana kadar düz devam edin. Sola dönün ve Via Principe Eugenio ulaşır.
Uçakla
Roma Fiumicino Havaalanı istasyonu her 30 dakikada terk, karayolu ya da Leonardo Express adlı yerel tren servisi tarafından şehrine bağlı.
Roma Ciampino havaalanı sadece birkaç otobüs Termini yolculuğu yaklaşık 20 dakika sürer Anagnina metro hattı A. durur.
Toplu taşıma ile
Istasyonundan itibaren metro alabilir ve bir durak sonra inmek veya No.105 otobüs, tramvay veya No.5 veya 14 alır.