X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Roger's House'e yol tarifleri

Juan de Bilbao 13 3�, San Sebastian, Basque Country, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google Nasıl gidilir?

Uçak ile: Madrid San Sebastian günde iki uçuş ve Barcelona bir uçuş vardır. Havaalanı Hondarribia / Fuenterrabia yer almaktadır. San Sebastian, bir otobüs ya da taksi alabilirsiniz.

Trenle: RENFE İspanya'da ulusal tren şirketi. Madrid ve Barcelona doğrudan San Sebastian bağlanır. Irun ve olan Fransa da trenle bağlanır. tren istasyonuna sadece denize kıyıdan ilk köprü, köprü, üç blok yürümek ve sağa dönün, juan de bilbao st kadar yürümek çapraz kadar. nehri takip sola ve bu caddenin 13 pansiyon var


Bu Madrid ya da Barcelona (6 Madrid saat ve Barcelona 7 civarında) için gece boyunca seyahat için iyi bir fikir olabilir.

From Paris size Irun için gereken TGV (5 saat civarında Yüksek hızlı tren,) alabilirsiniz. Fransız tren şirketi SNCF ile TGV çalışır. Irun sadece San Sebastian almak için 20 dakika sürer düzenli tren olsun.

Otobüs ile: San Sebastian çok iyi gibi Madrid, Barcelona, ​​Bilbao, Pamplona, ​​Vitoria, Burgos, Alicante, Salamanca, Galiçya gibi başlıca şehirler bağlı

Eğer Madrid, Burgos veya Vitoria geliyorsanız Continental şirketidir. Bilbao Pamplona ve Pesa La Roncalesa.

Londra (feribot Dover Calais için gereken süreyi de dahil olmak üzere 22 saat) alır bir uluslararası hizmet, Euro-hatları da vardır. Eğer Paris'ten geliyor, bu hizmeti de sunulmaktadır.

Araba ile: Madrid Gönderen: Burgos ve Vitoria / Gasteiz aracılığıyla NI (B / A roud) alın. Bu Burgos ve Miranda de Ebro arasındaki karayolu almak ve Vitoria takip edilmeye değer. (4.30 saat)

Barcelona Zaragoza N-II olsun. Eğer Zaragoza Pamplona için N-121 olsun ulaştığınızda. Pamplona, ​​San Sebastian almak için 45 dakika sürer. (6 saat)

Bilbao: otoyol A-8 alın. Bu bir saat sürer. Ben size güzel manzaraları var nerede maliyetini birlikte gidebilirsiniz istiyorum f ama trafik nedeniyle yaklaşık 2 veya 3 saat sürer.

Pamplona itibaren A-15 almak ve NI San Sebastian almak için. 45 dakika civarında.