X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Roger's House'e yol tarifleri

Juan de Bilbao 13 3�, San Sebastian, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


77%Oy

  • 75%Ekonomik
  • 78%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 69%Atmosfer
  • 73%Temizlik
  • 69%Tesisler

Çeviren Google Nasıl gidilir?

Uçakla: San Sebastian Madrid günlük iki uçuş ve Barcelona bir uçuş vardır. Havaalanı Hondarribia / Fuenterrabía yer almaktadır. San Sebastian, bir otobüs ya da taksi alabilirsiniz.

Trenle: RENFE İspanya'da ulusal tren şirketi. Madrid ve Barcelona doğrudan San Sebastian bağlıdır. Irun ve olan Fransa da trenle bağlanır. Tren istasyonu sadece deniz kıyısında birinci köprünün kadar nehri takip gelen, o köprüden üç blok yürümek ve sağa dönün, juan de bilbao st kadar yürüyün., sola dönün ve bu sokak, 13 pansiyon var


O (6 Madrid saatler ve Barcelona 7 civarında) Madrid ya da Barcelona gece boyunca seyahat için iyi bir fikir olabilir.

Paris itibaren Irun götürür TGV (yüksek hızlı tren, yaklaşık 5 saat) alabilirsiniz. TGV Fransız tren şirketi SNCF ile çalışır. Irun sadece San Sebastian almak için 20 dakika sürer düzenli tren olsun.

Otobüs: San Sebastian çok iyi gibi Madrid, Barcelona, ​​Bilbao, Pamplona, ​​Vitoria, Burgos, Alicante, Salamanca, Galiçya gibi başlıca şehirler bağlı

Continental Madrid, Burgos veya Vitoria geliyorsanız şirketidir. Bilbao Pamplona ve Pesa La Roncalesa.

Londra sizi alır bir uluslararası hizmet, Euro-hatları, (Feribot Dover Calais için gereken süre de dahil olmak üzere 22 saat) da vardır. Eğer Paris'e geliyor, bu hizmeti de sunulmaktadır.

By car: Madrid Gönderen: alın Burgos ve Vitoria / Gasteiz aracılığıyla NI (B / A roud). Bu Burgos ve Miranda de Ebro arasındaki karayolu almak ve Vitoria takip edilmeye değer. (4.30 saat)

Barcelona Zaragoza N-II olsun. Eğer Zaragoza Pamplona N-121 olsun ulaştığınızda. Dan Pamplona San Sebastian almak için 45 dakika sürer. (6 saat)

Bilbao: otoyol A-8 alın. Bu bir saat sürer. İstediğin f güzel manzaraları var sahillerinin gidebilirsiniz ama nedeniyle trafik yaklaşık 2 veya 3 saat sürer.

Pamplona itibaren A-15 ve NI San Sebastian almak için olsun. Yaklaşık 45 dakika.