X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Rivoli Cinema Hostel'e yol tarifleri

Rua Dr. Magalhães Lemos 83, 1st Floor, Porto, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Av arasındaki küçük sokak bulun. Rua Passos Manuel aşağıdaki dos Aliados ve D. Joao ben kare (iki at heykeller),.

Optik Mağaza açık gri binada Rivoli Tiyatrosu'nun yan kapı, bakan kırmızı kapı (N83) arayın.

Metro ile:
Havaalanına gelen, Porto için çizgi E almak zorunda. Siz Trindade istasyonunda bırakın, ve 8 dakika boyunca Aliados Caddesi üzerinden yürüyerek yokuş aşağı veya çizgi D değiştirebilirsiniz, (Trindade sonra 1 istasyon) Aliados istasyonunda bırakın ve metroda D. Joao I çıkış alabilir. Aliados Caddesi At sırtında town hall, Dr Magalhaes Lemos Street ilk sola çekmek, birkaç metre ileride size sağda kırmızı kapı Hostel bulacaksınız.

Trenle:
(Vb Lizbon, Coimbra, gelen) Campanha istasyonuna gelen tren S. Bento İstasyonu biter emin olun. Aksi takdirde, başka bir çizgi (normalde sayı 2) değiştirmek zorunda kalacak. Hostel S. Bento İstasyonu'na 200 m. Eğer Bonjardim Sokak almak eğer D. Joao I Meydanı görünce, hostel soldaki sokakta olacak. Eğer belediye binası yönünde Aliados'un ile yokuş yukarı yürüyor Alternatif olarak, eğer, sağınızda, Sampaio Bruno Caddesi'nde sonra ilk günü ikinci sokakta bizi bulacaksınız.

Otobüs ile:
Uluslararası bir hattan Porto geliyor iseniz Praga da Galiza de Internorte istasyona varacak. Praga da Liberdade'ye durağına kadar otobüs sayısı 200 yakalayın. Ardından belediye binası yönünde, sağınızda, Sampaio Bruno Caddesi'nde sonra ilk günü ikinci sokakta bizi bulacaksınız Aliados'un ile yokuş yukarı yürümek.
Rede expressos ile geliyor size istasyon dönüş hakkı çıkmak ve Passos Manuel Sokak ulaşana kadar, Santa Catarina Caddesi üzerinden devam, Batalha Meydanı'nın karşısında gittiğinizde. Sola dönün ve D. Joao I Meydanı (iki at heykelleri vardır) ulaşana kadar yokuş aşağı devam edin, sonra Rivoli Tiyatrosu (açık gri boyalı büyük bina) göreceksiniz, pansiyon yanal önünde, sağ Caddesi karşısında Rivoli Tiyatrosu kapı.