X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Riverside Hostel Gdansk'e yol tarifleri

ul. Powroźnicza 18/24 lok.2, Gdansk, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google HAVAALANI
otobüs yok. 210 >> yönü orunia Gościnna:
>> Brama Wyżynna, ana tren istasyonu sonra bir sonraki >> Długa Street (turn left) tünele gidin ve Długi Targ >> dosdoğru sonuna kadar gidin ve powroznicza Street içine Green Gate önce sağa otobüs durağında ininiz. Bizim hostel 20 metre sonra solda
otobüs yok. 110 >> yönü Wrzeszcz PKP:
>> Son durağında inmek sonra >> Danzig Głwny tren SKM almak çok şehir merkezinde, Długa Street'e yürüyün ve Długi Targ >> dosdoğru sonuna kadar gidin ve powroznicza Street içine Green Gate önce sağa dönün. Bizim hostel 20 metre sonra solda.
>> Otobüs durağında Galeria Bałtycka kapalı olsun >> bir tramvay hiçbir Gdańsk'ın karşı 6 veya 11 >> durağında inmek Brama Wyżynna >> Długa Street (turn left) tünele gidin ve Długi Targ >> dosdoğru gitmek sonu ve powroznicza Street içine Green Gate önce sağa dönün. Bizim hostel 20 metre sonra solda.

Bizim hostel Radisson Blu Hotel tam karşısında yer almaktadır.

Ana tren istasyonu
Bu 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Terminali çıktıktan sonra, sağa dönün ve sokağı yaklaşık 700 metre izleyin. Siz caddenin altından geçen bir yaya geçit gelecektir. (LOT Polish Airlines yapı kullanışlı bir dönüm noktası şudur: Eğer sol gördüğünüzde, yaya tüneli için ileriye bakmak.)

Geçit tarihi ilçe, Dluga Street (telaffuz 'DOOL-ga') ana cadde besleniyor. Bir kaç dakika yürüme meydanın sonuna kadar götürür. Green Gate, powroznicza Sokağı'nda bir hakkı almak hemen önce. Bizim hostel Radisson Blu ana girişinin karşısında, solda, yukarı birkaç metre uzaklıktadır.