X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Riverside Hostel Gdansk'e yol tarifleri

ul. Powroźnicza 18/24 lok.2, Gdansk, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google HAVAALANI
otobüs yok. 210 >> yönü Orunia Gościnna:
>> Otobüs durağı Brama Wyżynna, ana tren istasyonuna sonra bir sonraki >> Długa Caddesi ve Długi Targ için (sol dönüş) tünele gitmek ininiz >> dümdüz sonuna kadar gidin ve sağ Powroźnicza sokağa Green Gate önce açın. Our hostel 20 metre sonra, solda
otobüs yok. 110 >> yönü Wrzeszcz PKP:
>> >> Sonra Gdansk Głwny tren SKM almak çok şehir merkezine, Długa Caddesi ve Długi Targ >> dümdüz sonuna kadar gidin ve Powroźnicza sokağa Green Gate önce sağa yürüyerek geçen durağında ininiz. Our hostel 20 metre sonra, solda.
>> >> Długa Caddesi ve Długi Targ için (sol dönüş) önde gitmek düz Gdańsk'ın karşı hiçbir 6 veya 11 >> durdurma Brama Wyżynna ininiz >> tünel gitmek tramvay >> otobüs durağı Galeria Bałtycka ininiz end ve Powroźnicza sokağa Green Gate önce sağa çevirin. Our hostel 20 metre sonra, solda.

Our hostel Radisson Blu Hotel karşısında yer almaktadır.

Tren garına
Bu 10 dakikalık bir yürüyüş hakkındadır. Terminali çıktıktan sonra, sağa dönün ve sokağı yaklaşık 700 metre takip edin. Sokaktan altından geçen bir yaya geçit gelecektir. (LOT Polish Airlines binası kullanışlı bir dönüm noktası olduğunu: Eğer sol tarafta gördüğünüzde, yaya tüneli için ileriye bakmak.)

Geçit tarihi ilçe, Dluga Street (telaffuz 'DOOL-ga') ana caddesi beslenir. Bir kaç dakika yürüme kare sonuna götürür. Sadece Green Gate önce Powroznicza Sokağı'nda sağa dön. Our hostel Radisson Blu ana girişinin tam karşısında, solda, yukarı bir kaç metre uzaklıktadır.