X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Rio Drake Farm'e yol tarifleri

700m west from the airport, Drake Bay, Kostarika

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 70%Tesisler

Çeviren Google Rio Drake Farm Drake Bay plaj ve uçak pisti yanındaki Osa Yarımadası'nda, Kosta Rika güneyinde yer alır. Bu uçak, tekne, otobüs ya da araba ile bize erişebilirsiniz. Aşağıda yol açıklamaları bulabilirsiniz.

Uçak ile: Bu Drake Bay için en kolay ve en hızlı yoludur. Sansa ve Doğa Hava San Jose Drake Bay her gün uçak seferleri var. Biz doğrudan Drake Bay Uluslararası Havaalanı Juan Santamaria uçar Sansa tavsiye ederiz. Bize varış saatinizi bildirin ve biz (ücretsiz servis) arabayla bulacaktır lütfen.

Otobüs ve tekne ile: 5 de otobüs (TRACOPA) tarafından git Palmar Norte San Jose (ya da Panama geliyorsa 7 Neily geliyorum) geliyorum. Orada, Sierpe için kolektif bir taksiye ve daha sonra 11.30 'da bir tekne Drake Bay üzereyim. Orada at 3:30 pm başka bir tekne, ama biz daha ucuz ve her gün gelmesi nedeniyle ilk almak öneririz. Bize varış saatinizi bildirin ve biz (ücretsiz servis) araba ile almak lütfen.

Otobüs (sadece Pazartesi-Cumartesi) tarafından: Jimenez (3 pm) için Bus Kosta Rika ve Chacarita de değişim Güney San Jose (TRACOPA) bir otobüs alın. Eğer Panama geliyorsa, Neily Puerto Jimenez 2 de otobüsle. Drake Bay (04:45) için otobüs için köprü ve değişim önce Rincon çık. La Palma geliyorsa, 11:30 'da otobüsle duyuyorum veya 16:30 Drake Bay. Havaalanının girişinde dışarı izin için sürücü isteyin. Bu yüzden biz otobüs istasyonu (ücretsiz servisi) araba ile alabilirsiniz varış süresi hakkında önce bize bildirin.

Araba ile: Chacarita kadar Kosta Rika güneyindeki Interamericana izleyin. Orada sağa dönün ve Drake Bay için işaret ardından tekrar sağa dönün Rincon kadar sokak izleyin. El Progreso, havaalanı kadar sağa bizim işaret izleyin. Eğer sonunda bizi bulmak uçak pisti ve sol tarafındaki kapı ve sürücü geçmek. Önemle 4x4 tavsiye ederiz.