X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Riad Dar Kaotar

Bab Hilane Boutouil 30 Derb El Ferrane, Marrakech, Fas

No rating

 • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Onun kör duvarların arkasında, kapı iterek sonra, 'll tamamen geleneksel yerel standart tarafından yenilenmiş ve rahat bir yatak ve kahvaltı dönüştü RYAD DAR Kaotar, eski bir ev, keşfedin. Sen 'll Marakeş Medine de sihirli deneyin. Evin için kolay erişim MEDINA bir otopark yer bir ev için yaygın değildir, Bab Hilane kapısı ve şehrin surları sadece 100 metre uzak bulunmaktadır. En büyük Cami El Fena yer yürüyerek 10 dakika yer almaktadır. Web sitesinde erişim planı bakın.

Bu Ryad (3 düzeylerinde 600 metrekare) bir veranda, büyük bir salonu ve Marakeş bakan bir teras açık 4 yatak odası tarafından oluşmaktadır. Üç düzeyde terasından Atlas dağ görebilirsiniz. Dört yatak odası çift kişilik yatak, özel banyo, özel tuvalet ve giyinme odası ile, yiyiciler ve Clim ile donatılmıştır.

Sen evin sessizlik, geleneksel Arap nane çayı töreni, terasta güneş banyosu ve müezzin, son prier çağrı iken Marakeş dış life.The bütün şehir gelen gürültü uyu takdir minare gelen minare çağırıyor. Bir musallat söylenti Medine geliyor. Bin yıldan bu yana Marakeş kendi ramparts.From ile önde bir mucize görebilirsiniz şehrin teras korumalı uyku gidin. Sabahın ilk ışıklarıyla renkler, kokular, baharat, nane ve yasemin kokuları parfüm, mucizesi yüksek walls.Minarets arasında küçük yolundan geliyor, bir saray çatıdan yeşil kiremit, palmiye üçlü bir veranda çıkıyor, Tüm yükselen güneş tarafından aydınlatılır. Orta gün de, Marakeş onun nefes sihirli Marakeş kırmızı çeviriyor tarafından gibi, heat.At şafak tarafından boğularak olsun. Yoğun bir yaşam gezgin baştan. Adam, Kadın, eşek, çocuklar, satıcı, usta çalışan, fazla ücret sokaklarda boğmakta olan. Bu ortasında, onun çeşme tazelik ile, sakin ve sessiz Ryad, biri keşfedebilirsiniz.

Bu Marakeş şehrinin kontrast biridir. Parlayan, sokaklarda ve pazarları, gürültülü, açık ve yakın ya da evlere gizemli. Ryad içi duvarları antik seramik denir seramikçiler ve Tad latke adlı bir kırmızı aşı boyası duvar kaplaması hamur kapsamındadır. Veranda ortasında evinde gerekli tazelik veriyor çeşme vardır.

Yolun rez kemerli bir mutfak ve iki büyük oda var. Iki merdivenle, bir iki oda olduğu yerde birinci katta ulaştığı arasında fazla 5 tavan altında m 30 ve iki kubbe ve şömineli büyük bir salon biri. Odalar ve salonda tüm tipik ve geleneksel Fas tarzında dekore edilmiştir.

Sonuncusu Mağribi tarzı heykel demir çit ile çevrili, üç düzeyde üst terasta ulaşır

Yatak Odası holydays, seminerler, etkinlikler için bireyler, gruplar veya şirketler tarafından kiralanabilir. Kiralama iki kişilik çift kişilik yatak odası ve gece tarafından yapılmış 36 avrodan 90 avroya sezon sonra gün, hafta sonu, hafta veya month.Price ulaşabilirsiniz, kahvaltı dahil. Istek üzerine season.Prices takip seçkinlik ve 8 kişi de Ryad kiralamak için imkanı. Web sitemizi riad-darkaotar ilgili ayrıntıları öğrenin

Sizin GUARANREE: 45502035: Ryad resmen Marakeş ve patent MARRAKECH AMHMD Sayısı Güney Konuk evi üyesi olan Marakeş Seyahat Delegation.We bir Guest House olarak tescil edilmiştir. RC n86552. 69210144 IF. CNSS 7.242.655.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • Klima
 • Kahvaltı Dahil
 • Kablo TV
 • DVDler
 • Ücretsiz Internet Erişimi
 • Ücretsiz WIFI
 • Saç kurutma makineleri
 • Çamaşırhane Tesisleri
 • Salon
 • Mevcut Yemekler
 • Çay / Kahve yapma İmkanları


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Riad Dar Kaotar Located at Bab Hilane Boutouil 30 Derb El Ferrane, , Marrakech.
Riad Dar Kaotar
Morocco
Marrakech MARRAKECH MAROC MARRAKECH MAROC Bab Hilane Boutouil 30 Derb El Ferrane
0% 9
31.6291215 -7.9763102
Riad Dar Kaotar
    Oda mevcut     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda