X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Retro Moldova Hostel'e yol tarifleri

str. Cosbuc 3, ap.24, Chisinau, Moldova

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Bizim ADRES: str. Cosbuc 3, ap. 24

Havalimanından: Stefan cel Mare si Sfant Bvd A Express Yolu (3 ley) alın. Puskin str ile kavşak. (Merkez McDonalds otobüs durağı). Puskin str (sokak) yürüyün. Cosmonautilor str doğru. için 5-7 dakika (dakika) (Sun City alışveriş merkezi yönünde). Cosmonautilor str. sağa dönün ve bir blok yürümek. Bir kez, sağ tarafta bulunan mavi Araba yıkama geçmek sola dönün. Hostel sizin soldaki ikinci bina, orta giriş, birinci katta, sayı 24 yer almaktadır.

BUS istasyonlarından: Orta, Güney ve Kuzey: Eğer Romanya ve Ukrayna'dan geldiğinizde bırakılan Chisinau üç ana otobüs istasyonu bulunmaktadır. Eğer Puskin str doğru yürüyerek MERKEZ otobüs istasyonunda düştü eğer yürüyerek bize ulaşabilirsiniz. ve yukarıdan yönergeleri izleyerek. Onlar çok daha uzakta merkezi (40-50 lei veya 3 Euro) olduğu, diğer iki istasyon geliyor Ama eğer bir taksi almak zorunda.

TREN istasyonundan: Alexandru cel Bun str kesiştiği için minibüs 160, 122 veya 103 alın. ve Puskin str. (Merkez yönünde). Puskin str üzerinde sağa bir sokak yürüyün. Cosmonautilor str doğru. Yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Taksi ile: Havaalanından taksiye (13 km) Eğer havaalanı içinde taksi durağı hizmetlerini kullandığınızdan emin olun. Bu Hostel almak için 20-30 dakika sürer ve günün saatine bağlı olarak 80-220 ley arasında mal olacak.