Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Residencia Malaga Backpackers

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 5.6
 • Güvenlik 5.3
 • Yer 5.4
 • Çalışanlar 5.6
 • Atmosfer 4.8
 • Temizlik 3.8
 • Tesisler 4.4

Yer

c/ Jeronimo Bobadilla N4

Tesis Konumu

Çeviren Google
ŞEHİR OTOBÜS İLE OTOBÜS VEYA TREN İSTASYONU KAYNAKLANAN

Eğer otobüs veya trenle geldi Eğer Avenue de la Paloma (otobüs sürücüsü isteyin) doğru Sostoa Caddesi otobüs durağına de Heroes şehir içi otobüs N1 veya 3 alır. Bda Giron otobüs durağı - Heroe de Sostoa inin. Sen yakınsın. Başka bir 30 metre yürümek ve ilk köşesinde sağa çevirin (bir minimarket görebilir) - Eğer Jeronimo Bobadilla sokakta ve pansiyon sokak N.4 sağ tarafta olacak.

pansiyon girişinde büyük bir siyah kapı biridir. Kapının üstündeki duvarda küçük bir işaret vardır: RESIDENCIA MALAGA BACKPACKERS

AYAK ÜZERİNDE OTOBÜS VEYA TREN İSTASYONU KAYNAKLANAN

Tren istasyonu aracılığıyla otogar yürüme mesafesinde - pansiyon sadece 15 dakika uzaklıktadır.
Renfe tren istasyonu sağ tarafta olacak. Sostoa sokakta de Heroes kalın ve dosdoğru solda olacak CEPSA benzin istasyonu tüm yol yol izleyin. Jeronimo Bobadilla sokak sağ benzin istasyonu ters yönde yolun karşısında başlar.

HAVAALANI
Otobüsle gelmek isterseniz otobüs A alıp La Paloma aveneu Bda Giron kurtulmak gerekir. Sola yürümek ve sokak arası olmalıdır avenue izleyerek, Euro Cien adında bir dükkan göreceksiniz. Sen adında bir süpermarket görene kadar La Paloma Caddesi kesmelidir: Supercor go ahead ve Sostoa Avenue Heroes gelmesi düz devam ve sonraki köşede bu Jeronimo Bobadilla Street sola, biz sayı 4. The vardır kapı haber diyor ki: RESIDENCIA MALAGA BACKPACKERS.
Eğer maliyeti yaklaşık 20 olan bir taksi almak istiyorum ve Cepsa De Paso Benzin İstasyonu (Alaska) önünde sokak ismi Jeronimo Bobadilla N4 olan taksi şoförü, söylemek zorundayım ve konumu Heroe de Sostoa arasında ise ve Av. de la Paloma. kapı haber diyor ki: RESIDENCIA MALAGA BACKPACKERS.

CADIZ GELEN ARABA
Çıkış Malaga Centro Puerto (merkez noktası) atın. Doğru ilk cadde, Juan XXIII içinde çevirin. Cadde 1300 mts boyunca düz gidin. Düz 200 mts gidip sola dönün, köprü haç ve sağa dönün. Bu cadde Jeronimo Bobadilla olduğunu. Düz 80 mts gidin ve siyah kapı pansiyon ait. Sokakta park edebilirsiniz, bunu yapmak serbesttir.

BARCELONA GELEN ARABA
Çık 238-A Merkezi atın. Doğru ilk cadde, Juan XXIII içinde çevirin. Cadde 1300 mts boyunca düz gidin. Düz 200 mts gidip sola dönün, köprü haç ve sağa dönün. Bu cadde Jeronimo Bobadilla olduğunu. Düz 80 mts gidin ve siyah kapı pansiyon ait. Sokakta park edebilirsiniz, bunu yapmak serbesttir.

ÖNEMLİ NOT: biz otobüs durakları ve oturma yerleri gösterir harita baskı, böylece, bize daha kolay bulabilirsiniz.
 • Ekonomik 5.6
 • Güvenlik 5.3
 • Yer 5.4
 • Çalışanlar 5.6
 • Atmosfer 4.8
 • Temizlik 3.8
 • Tesisler 4.4
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×