X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Residencia Malaga Backpackers'e yol tarifleri

c/ Jeronimo Bobadilla N�4, Malaga, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


71%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 72%Güvenlik
  • 67%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 74%Atmosfer
  • 58%Temizlik
  • 63%Tesisler

Çeviren Google ŞEHİR OTOBÜS İLE otobüs VEYA TREN İSTASYONU DAN

Eğer otobüs ya da trenle geldi ise Avenue de la Paloma (otobüs sürücüsü isteyin) doğru Heroes de Sostoa Caddesi otobüs durağı şehir içi otobüs N1 veya 3 almak. Bda Girn otobüs durağı - Heroe de Sostoa inin. Daha yakın konum. Başka bir 30 metre yürümek ve ilk köşe (bir market görebilirsiniz) sağa dönün - Eğer Jeronimo Bobadilla sokakta ve pansiyon sokak N.4 sizin sağ tarafta olacak.

Hostel giriş büyük siyah kapı biridir. Kapının üstündeki duvarda küçük bir işaret vardır: RESIDENCIA MALAGA BACKPACKERS

AYAK ÜZERİNDE otobüs VEYA TREN İSTASYONU DAN

Tren istasyonu üzerinden otobüs durağına yürüme mesafesinde - hostel sadece 15 dakika uzaklıktadır.
RENFE tren istasyonu sağ tarafta olacak. Heroes de Sostoa sokakta kalın ve dosdoğru sol olacak CEPSA benzin istasyonuna tüm yol yolu takip edin. Jeronimo Bobadilla sokak benzin istasyonu ters yönde doğru yol boyunca başlar.

HAVAALANI
Otobüsle gelmek isterseniz otobüs N19 almak ve La Paloma Aveneu Bda Girn kapalı almak gerekir. Cadde izlerken, sol yürümek ve inşaat sokak arası gerekir, size Euro Cien adlı bir dükkan göreceksiniz. Adlı bir süpermarket görene kadar La Paloma Caddesi çapraz gerekir: Supercor devam edin ve Osorio Valdes Street gelmesi, üzerinde düz devam edin ve bir sonraki köşede sola bu Jeronimo Bobadilla Sokak, biz 4 numaralı bulunmaktadır. Kapıyı haber diyor ki: RESIDENCIA MALAGA BACKPACKERS.
Eğer maliyeti yaklaşık 20 olan bir taksi almak istiyorum ve taksi şoförü söylemek varsa caddenin adını Cepsa De Paso Benzin İstasyonu (Alaska) ve konumu önünde Jeronimo Bobadilla N4, bir Heroe de Sostoa ve Av arasında. de la Paloma. Kapıyı haber diyor ki: RESIDENCIA MALAGA BACKPACKERS.

CADIZ DAN ARABA İLE
Çıkış Malaga Centro Porto (merkezi bağlantı noktası) alın. Ilk cadde, Juan XXIII sağa dönün. Cadde 1.300 mt boyunca düz gidin. Köprü çapraz ve sağa dönün, düz 200 mts gidin ve sola dönün. Bu cadde Jeronimo Bobadilla olduğunu. Düz 80 mt gidin ve siyah kapı hostelin olduğunu. Sen sokakta park edebilirsiniz, bunu yapmak için ücretsizdir.

BARCELONA DAN ARABA İLE
Çıkış 238-A Merkezi atın. Ilk cadde, Juan XXIII sağa dönün. Cadde 1.300 mt boyunca düz gidin. Köprü çapraz ve sağa dönün, düz 200 mts gidin ve sola dönün. Bu cadde Jeronimo Bobadilla olduğunu. Düz 80 mt gidin ve siyah kapı hostelin olduğunu. Sen sokakta park edebilirsiniz, bunu yapmak için ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOT: biz otobüs durakları ve yerleşim yerleri gösteren harita baskı, böylece, bize daha kolay bulabilirsiniz.