X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

RentRooms Thessaloniki'e yol tarifleri

Konstantinou Melenikou 9, Thessaloniki, Thessaloniki, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google Tren: OSE uluslararası tren istasyonunda geldi.
Biz istasyonu çıkmak gibi Monastiriou sokak ardından RentRooms yerini sola doğru olduğunu. Tren istasyonu önünde bir otobüs durağı vardır. Eğer kurtulmak yol çapraz ve Melenikou sokak adlı yaya yolu girin nerede otobüs 14 veya 17 durdurmak size Kamara otobüs tüm yol alır. Sağ tarafta park antik kalıntıları ile olmalıdır. Sayısı 9 ve orada mısın! Taksi ücreti fazla 5,00 € maliyet olmamalıdır.
Otobüs: Makedonya ana otobüs istasyonu Ulaşıldı.
Otobüsler: 78n (nightbus), 8, 12, 31. Kamara otobüs durağında inin ve Melenikou sokak adlı yaya yolu girin. Sağ tarafta park antik kalıntıları ile olmalıdır. Sayısı 9 ve orada mısın! Taksi ücreti fazla 6,00 € maliyet olmamalıdır.
Tekne: Selanik liman yolcu terminali geldi.
Nikis Caddesi (sahil yolu) için dikey, Ionos Dragoumi sokak alıyor. Eğer sağa dönüş 7 blok sonra Egnatia caddesine tüm yol kadar yürüyün. Otobüsler 14, 17, 27, 78, 78n (gece otobüs), kapalı Kamara otobüs durağı olsun yol çapraz ve Melenikou sokak adlı yaya yolu girin. Sağ tarafta park antik kalıntıları ile olmalıdır. Sayısı 9 ve orada mısın! Taksi ücreti fazla 5,00 € maliyet olmamalıdır.
Düzlem: Makedonya Uluslararası Havalimanı indi.
Otobüs sayısı: 78n (havaalanından gece otobüs), kentin tüm yol alır, Kamara otobüs ininiz durdurmak ve Melenikou sokak adlı yaya yolu girin. 78 ile (havaalanından gün otobüs) size, Xanth otobüs durağında inmek Aggelaki sokak, çapraz Egnatia Caddesi üzerinde düz devam edin ve Melenikou sokak adlı yaya yolu girin. Sağ tarafta park antik kalıntıları ile olmalıdır. Sayısı 9 ve orada mısın! Taksi ücreti bu şehir dışında olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak pahalı ve ekstra ücret olarak kabul edilir bagaj var