X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

RentRooms Thessaloniki'e yol tarifleri

Konstantinou Melenikou 9, Thessaloniki, Thessaloniki, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Tren: OSE uluslararası tren istasyonunda geldi.
Monastiriou sokakta ardından RentRooms bir konum biz istasyonu çıkmak leftwards gibidir. Tren istasyonu önünde bir otobüs durağı var. Otobüslerde 14 veya 17 yol çapraz ve Melenikou sokak adlı yaya yola girmek, size kapalı olsun Kamara otobüs durağı tüm yol almak. Sağ tarafta antik kalıntıları ile park olmalıdır. Sayı 9 ve siz orada! Taksi ücreti fazla 5,00 mal edilmemelidir.
Otobüs: Makedonya ana otobüs istasyonu Ulaştı.
Otobüslerde:. 78 N (nightbus), 8, 12, 31 Kamara otobüs durağında inin ve Melenikou sokak adlı yaya yola girin. Sağ tarafta antik kalıntıları ile park olmalıdır. Sayı 9 ve siz orada! Taksi ücreti fazla 6,00 mal edilmemelidir.
Tekne: Selanik liman yolcu terminali geldi.
Dikey Nikis Caddesi (sahil yolu) için, IONOS Dragoumi sokak alıyor. Eğer sağa dönüş 7 bloktan sonra tüm yolu Egnatia sokakta yürümek. Otobüslerde 14, 17, 27, 78, 78 N (gece otobüs), Kamara otobüs durağı kapalı olsun yol çapraz ve Melenikou sokak adlı yaya yola girin. Sağ tarafta antik kalıntıları ile park olmalıdır. Sayı 9 ve siz orada! Taksi ücreti fazla 5,00 mal edilmemelidir.
Düzlem: Makedonya Uluslararası Havaalanı'na indi.
Otobüs sayısı: 78 N (havaalanından gece otobüsü) sana şehrin tüm yol alır, Kamara otobüs durağında inmek ve Melenikou sokak adlı yaya yola girin. 78 (havaalanından gün otobüsle) ile HANTH otobüs durağında ininiz, dosdoğru Aggelaki sokağa çıkıp çapraz Egnatia Street ve Melenikou sokak adlı yaya yola girin. Sağ tarafta antik kalıntıları ile park olmalıdır. Sayı 9 ve siz orada! Taksi ücreti bu şehir dışında olduğunu ve ekstra bir ücret var kabul edilir Bagaj gerçeği dikkate alınarak pahalı