X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Red Nest Hostel Valencia'e yol tarifleri

Calle Paz 36, Valencia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Otobüs durağına:
Otogar dışından sayı 8 otobüs (Malilla yönünde) yakalamak ve Calle La Paz (Valencia dilinde Carrer Pau) ininiz. Biz sayısı 36 Calle La Paz de yolun diğer tarafında.

Havalimanından:
Metro ile: kırmızı (# 3) veya yeşil (# 5) çizgi yakalamak ve Colon metro durağında inin. Eğer metro istasyonu çıkmak sol tarafta El Corte Ingles ile Calle Poeta Quintana aşağı yürüme ve Plaza Alfonso Magnanimo sonuna gidin. Sola dönün ve Calle La Paz bulunmaktadır. (Valencia dilinde Carrer Pau) Biz sol tarafta, sayısı 36 üzerinde.

Taksi: Havaalanından Taksi yaklaşık 15-20 mal olacak

Tren istasyonundan:
Yürüyerek: tren istasyonu üzerinden yürümek ve Calle Xativa için sağa dönün. Bu yol Calle Colon dönüşür. Eğer metro durağına elde edene kadar yürüyerek aşağı. Sol tarafta El Corte Ingles ile Calle Poeta Quintana aşağı yürüme ve Plaza Alfonso Magnanimo sonuna gidin. Sola dönün ve Calle La Paz bulunmaktadır. (Valencia dilinde Carrer Pau) Biz sol tarafta, sayısı 36 üzerinde.

: Metroyla
Valencia tren istasyonu (estacion del norte) ana giriş, 'Palmaret' veya 'Rafelbuol'or sayısı 5 olacak' Ayora 'doğru metro hattı 3 yakalamak. Kolon az bir durak sonra inin. Eğer metro istasyonu çıkmak sol tarafta El Corte Ingles ile Calle Poeta Quintana aşağı yürüme ve Plaza Alfonso Magnanimo sonuna gidin. Sola dönün ve Calle La Paz bulunmaktadır. (Valencia dilinde Carrer Pau) Biz sol tarafta, sayısı 36 üzerinde.