X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Red Lantern House'e yol tarifleri

No.5 Zhengjue Hutong, Xinjie Kou, Xicheng District, Beijing, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 84%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google KIRMIZI FENER EVİ, PEKİN
NO.5 Zhengjue Hutong
Xinjiekou Nandajie, Chaoyang District
PEKİN, Çin, 100035

PEKİN HAVAALANI: son durağı için servis otobüsü Hat 2 almak; Xidan Havacılık Binası (servis otobüsü terminali). Ana caddenin hemen yanında Havacılık Binası önünde otobüs No 22 alın ve XinJieKou durağı (6 Durdur olmalıdır) ininiz. Daha sonra, cadde boyunca yaklaşık 100 metre geri yürümek 'Dairy Queen' işareti bulmak ve yaklaşık 100 metre doğuya doğru DQ yanındaki küçük alleyway dönüşmesi, Çince geleneksel ahşap kapı ile sol tarafta Red Lantern House görmek ve olacaktır Üzerinde iki kırmızı fenerler.
PEKİN MERKEZ DEMİRYOLU İSTASYONU DAN: Eğer çıkış C. çıkış C dışında sola dönün almak ve daha sonra 15 dakika Güney yürüyüş nereye Metro (Beijing Zhan) almak ve sonra Jishuitan İstasyonu ininiz. Eğer sağ tarafta McDonald's'ın gördükten sonra, önümüzdeki 50 metre devam, sen 'DQ' dükkan yanındaki ara sokağa dönüşmesi daha sonra caddenin sol taraftan 'Dairy Queen' görebilirsiniz.

Ya da Pekin Merkez Tren İstasyonu'na Hayır 808 büstü almak ve XinJieKou durakta alabilirsiniz, o zaman devam yaklaşık 50 metre yürümek, yukarıdaki yönergeleri izleyin, 'Dairy Queen' göreceksiniz.

PEKİN WEST DEMİRYOLU İSTASYONU DAN: No 47 otobüs almak ve XinJieKou ininiz, yaklaşık 150 metre geri yürümek, sol taraftaki 'Dairy Queen dükkan bulmak ve dükkan yanındaki ara sokağa dönüşür. Yaklaşık 100 metre uzaklıkta, sol tarafta 'Red Lantern House' bulacaksınız.

TAKSİ İLE: Eğer Xidan Havacılık Bina bizim hosteli bir taksiye, maliyet 15-20yuan civarında olacak. Taksi ile havaalanına 120yuan hakkında mal olacak ..
Biz gidip her yerde gelmesi sizi almak isteyen herhangi bir yerde götürecek otobüs ve araçların tüm boyutları var. Bu hizmet için, bir e-posta ya da sadece çağrı gönderin.

Bu kayıp ise telefon numarasını tutmak için her zaman yararlıdır.

Eğer pansiyon taksi almak isterseniz en her zaman koyarak fazla 300 RMB seni rip hazır olduğu için, havaalanı ya da bu teklif, şehir merkezine bir yolculuk lobide hizmet masaları kullanmayın bir taksi lisansı olmadan kendi özel araç üzerine size. Havaalanından hostel için 120'den fazla RMB maliyeti asla. Eğer havaalanı lobisinin hemen dışında bir taksi alabilirsiniz. Daha güvenilir hizmet için lisanslı taksi kullanın. Eğer fazla ücret varsa, Simon temas kurmaktan çekinmeyin.

HAVAALANI PICK-UP
Uğraşmadan havaalanından pansiyon almak için, herhangi bir sorun olmadan hostel için tüm yol alarak hizmeti çok güvenilir havaalanı pick-up sağlar.

Bu 11:00 am 7:00 Bagaj ile max.3 insanlarla araç başına 160RMB maliyeti. Benzin için fiyat nedeniyle son bir yıl içinde birkaç kez tırmanışa geçti, pick-up Red Lantern House havaalanı için fiyat Ağustos 2010 1 den 160RMB/car yükseltilmiş ve 150RMB/car olan önce olacak. Diğer zamanlarda için 180RMB maliyeti. Yukarıda belirtilen ücret yüksek yol geçiş ücreti içerir ve havaalanında park için ödemek zorunda. İki saat içinde 6-16RMB yaklaşık maliyet.

Pansiyon havaalanına almak için, yüksek yol geçiş ücreti de dahil olmak üzere (11:00-07:00) 160RMB maliyeti.
Hizmet için, ayrılış şehir, uçuş numarası ve isimleri bilgileri önceden bize ulaşın.

ZAMAN VE TASARRUF İÇİN SİZE KAYBI ARE ZAMAN SIMON LÜTFEN ARAYINIZ.