Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Red House Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.2
 • Güvenlik 9.6
 • Yer 10.0
 • Çalışanlar 9.2
 • Atmosfer 8.8
 • Temizlik 8.4
 • Tesisler 9.2

Yer

Belinskogo street, 11

Tesis Konumu

Çeviren Google
St-Petersburg ana caddesi olan Nevsky umudu, yürüyerek 5 dakika. Nevsky gidecek olduğundan, Sonra bunu kırmızı işareti ile Çay mağaza kadar onunla birlikte gitmek. Bunu Liteyny umudu kapısı açmak ve bina sayısının 46 kadar gitmek zorunda, ve sen büyük beyaz güzel göreceksiniz sonra demir kapı ile ve işaret Red House Hostel yukarıda halka düğmeye üçlü kemer. Eğer güzel bahçesinde içeri böylece Biz kapıyı açın. Solda masaya Red House Hostel ile serin eski okul kapıya giden küçük bir merdiven göreceksiniz, yukarı çıkmak ve Red House Pansiyon Jimi Hendrix tarafından karşılanacak intercomand tekrar arayın!

HAVALİMANI VEYA BAŞKA BİR TREN İSTASYONU DAN:
Mayakovskaya Metro İstasyonu almak gerekir. Havaalanından bir otobüs 13, 113 veya 213 ya da bir mini otobüs almak gerekir. Bu Moskova Metro İstasyonu'na getirecektir. Bundan sonra Mayakovskaya Metro İstasyonu'na metro almak. Bu iki çıkar. Bir Nevsky umudu açar gerekir. Eğer Nevsky Prospect, sokak arası, sol açmak ve Liteyny umudu (köşesinde Radisson SAS) ulaşana kadar 5 dakika yürüyüş olduğunuzda. Sağa dönün ve evin 46 ulaşana kadar başka bir 5-10 dakika yürüyüş tutmak. Eğer demir kapısı ile kemer kadar ev numarası 46 (o Carl'ın Gençler hızlı karşısındaki çay mağaza ve başka bir şey arasında yer almaktadır birlikte gitmek Yani food restoran) ve işaret Red House Hostel altında halka düğmesine basın. Eğer güzel bahçesinde içeri böylece Biz kapıyı açın. Solda kahverengi kapı açar küçük bir merdiven göreceksiniz, yukarı çıkmak ve tekrar aramak ... ve Red House Pansiyon Jimi Hendrix tarafından karşılanacak!

Eğer MOSKOVSKY tren istasyonundan geliyor ise
Hostel istasyonun solunda. Bu kalabalık yolun kesiştiği tek kişi olarak istasyonundan dışarı çıkmak ve (merkezindeki dev sütun ile) Vosstanya kare görürseniz, Ligovsky ihtimali üzerinde yaya geçidi ulaşmak için kalan 2 kez çevirin (siz bunu göreceksiniz ). sağa dönün ve Nevsky umudu kadar 50 metre gitmek Ligovsky umudu geçtikten sonra, sonra sola dönün ve Liteyny umudu köşesinde (Radisson SAS) ulaşana kadar bu bizim ana cadde boyunca 10 dakikada gitmek. Sağa dönün ve evin 46 ulaşana kadar başka bir 5-10 dakika yürüyüş tutmak. Eğer demir kapısı ile kemer kadar ev numarası 46 (o Carl'ın isimli fast food restoranın karşısındaki çay mağaza ve başka bir şey arasında yer almaktadır) birlikte gitmek Yani ve demir kapı InterCall üzerindeki kod numarasıyla 71 çevirin. Eğer güzel bahçesinde içeri böylece Biz kapıyı açın. Solda kahverengi kapı açar küçük bir merdiven göreceksiniz, yukarı çıkmak ve tekrar aramak ... ve Red House Pansiyon Jimi Hendrix tarafından karşılanacak!

AYRICA A TRANSFER İÇİN BİZE SORUN OLABİLİR! Bize sizi götürmek istiyorum ve ne zaman yerlerde Sadece e-posta ile bize bildiriniz.
 • Ekonomik 9.2
 • Güvenlik 9.6
 • Yer 10.0
 • Çalışanlar 9.2
 • Atmosfer 8.8
 • Temizlik 8.4
 • Tesisler 9.2
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.