X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Red House Hostel'e yol tarifleri

Liteyny prospect, 46, St Petersburg, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Biz St-Petersburg ana cadde Nevsky umudu, yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır. Nevsky gidecek çünkü, bunu Liteyny umudu kapısı açmak ve bina sayısı 46 kadar gitmek zorunda. O zaman üzerindeki kırmızı işareti ile Çay mağaza dek birlikte gitmek, ve demir kapı ile büyük beyaz güzel Üç kemer görmek ve işaret Red House Hostel üzerinde halka düğmeye itecektir sonra. Eğer güzel bahçesinde içeri böylece biz kapıyı açın. Sol tarafta tablo Red House Hostel serin eski okul kapıya giden küçük bir merdiven göreceksiniz, gidip tekrar Red House Pansiyon Jimi Hendrix tarafından karşılanacak intercomand çağrı!

: HAVAALANI VEYA BAŞKA BİR TREN İSTASYONU DAN
Sen Mayakovskaya Metro İstasyonu'na almak gerekir. Havaalanından bir otobüs 13, 113 veya 213 ya da bir mini otobüs almak gerekir. Bu Moskova Metro İstasyonu'na getirecektir. Mayakovskaya Metro İstasyonu'na metro almak bundan sonra. Bu iki çıkışa sahiptir. Sen Nevsky umudu bir yol gerekir. Eğer Nevsky Prospect sokak arası üzerinde olduğunda, sola dönün ve Liteyny umudu (köşesinde Radisson SAS) ulaşana kadar 5 dakika yürüyün. Sağa dönün ve evin 46 ulaşana kadar başka bir 5-10 dakika yürümeye devam. Yani demir kapı (Carl Junior fast-food restoran karşısında çay mağaza ve başka bir şey arasında yer almaktadır) ile kemer kadar ev numarası 46 birlikte gitmek ve işaret Red House Hostel altında halka düğmesine basın. Eğer güzel bahçesinde içeri böylece biz kapağını açın. Sol tarafta küçük bir merdiven kahverengi kapı açar göreceksiniz, gidip tekrar arayın ... ve Red House Pansiyon Jimi Hendrix tarafından karşılanacaktır!

Eğer MOSKOVSKY DEMİRYOLU istasyonu KAYNAKLANAN geliyorsanız
Hostel istasyonun sol etmektir. Bu istasyondan dışarı çıkmak ve Vosstanya kare (merkezinde büyük sütun) görmek, size Ligovsky ihtimali üzerinde yaya geçidi (o kalabalığın yolun geçtiği tek kişi olarak, göreceksiniz ulaşmak için kalan 2 kez çevirin ). Ligovsky umudu geçtikten sonra sağa dönün ve Nevsky umudu kadar 50 metre gidin, sonra sola dönün ve Liteyny umudu (köşesinde Radisson SAS) ulaşana kadar bu ana cadde boyunca 10 dakika gidin. Sağa dönün ve evin 46 ulaşana kadar başka bir 5-10 dakika yürümeye devam. Yani demir kapı (Carl Junior fast-food restoran karşısında çay mağaza ve başka bir şey arasında yer almaktadır) ile kemer kadar ev numarası 46 birlikte gitmek ve demir kapı InterCall üzerindeki kod numarası 71 çevirin. Eğer güzel bahçesinde içeri böylece biz kapağını açın. Sol tarafta küçük bir merdiven kahverengi kapı açar göreceksiniz, gidip tekrar arayın ... ve Red House Pansiyon Jimi Hendrix tarafından karşılanacaktır!

AYRICA Bir TRANSFER İÇİN ABD ASK CAN! Eğer bize ve ne zaman almak istiyorsunuz burada sadece e-posta yoluyla bize bildirin.