X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Red Emperor Hostel'e yol tarifleri

Aia 10, Tallinn, Estonya

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Biz Rimi Süpermarket karşısında Old Town bulunmaktadır. Bir taksi sipariş zaman hiç kayıp ya da alırsanız sadece Rimi isteyin.

Havalimanından

En kolay Viru alışveriş merkezinde A.Laikmaa durdurmak için otobüs sayısı 2 almak ve Old Town oradan yürümektir. Sen, küçük bir çiçek pazarı ve Hesburger görmek Viru Gates aracılığıyla orada yürümek ve sağdaki ilk dönüş alacaktır. Bu zaten Aia sokak. Yürümeye devam et ve 100 metre sonra sağ tarafta sol ve Aia 10 bina Rimi süpermarket göreceksiniz. Avluda git, bizim hostel giriş, orada Hotel Bern hemen yanında.
Otobüs Terminali'ne

Viru Keskus için tramvay sayısı 2 veya 4 almak ve Old Town oradan yürüyün. Sen, küçük bir çiçek pazarı ve Hesburger görmek Viru Gates aracılığıyla orada yürümek ve sağdaki ilk dönüş alacaktır. Bu zaten Aia sokak. Yürümeye devam et ve 100 metre sonra sağ tarafta sol ve Aia 10 bina Rimi süpermarket göreceksiniz. Avluda git, bizim hostel giriş, orada Hotel Bern hemen yanında.
Limanı'ndan

Old Town yönünde limandan yürüyerek, Mere sokağa bıraktı. Old Town doğru sağ yürüyüş küçük bir parkta sonra - Eğer doğru, Vana Viru sokakta ilk dönüş alacaktır. 50 metre için Vana Viru kadar yürüyün ve ilk kavşakta sağa dönüş, sadece bizim binası önünde, Aia sokakta olacak. Avluya gidin ve Kırmızı İmparator `ın giriş önünüzde olduğunu.