X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Ram Bhawan, Kautilya Society Residence'e yol tarifleri

D-20/21 Munshi Ghat, Varanasi, Hindistan

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google YOL DAN:
Eğer Godowlia Geçişi, yol çatallanmasıdır 400 m sonra, Dashashwamedh Yol boyunca yürürken. Sağ giden yol alın.

Bu yol Ghats ulaşmadan hemen önce, sağ tarafta Baroda ATM Banka göreceksiniz. Oradan başlar şeriti ve sola doğru gidin. Bu kulvarda 400m dolaşmak ve sol tarafta küçük bir tapınak yanında kadar gidiyor bazı adımlar göreceksiniz. Kautilya Toplum bu şeritte olduğunu.

Ghats DAN:
Sen Dharbhanga Ghat (Eğer sol tarafta Ganj olduğunda hangi Dashshwamedh Ghat sonra iki Ghats olan) ulaşmalıdır. Sadece Dharbhanga Sarayı yanındaki merdivenlerden tırmanıyor, bunu arkasında.

NOT
- Havalimanından - ön ödemeli taksi Rs 500 alacak ve size-Godowlia düşecek. Yol arabalara kapalı olduğu için Godowlia itibaren, yürümek zorunda kalacak

- İstasyonu (Varanasi Yuhanna) Gönderen: Rickshaw, Tuk-Tuk tarafından R 80, taksi ile Rs 200 Rs 30. Bir ön ödemeli Tuk-Tuk (Otomatik olarak adlandırılan) Standı bulunmaktadır. Tuk-tuk Godowlia 100 m Girjagarh, kadar düşecek, taksi Godowlia size düşecek. Yol kapalı çünkü Godowlia veya Dashashwamedh kadar gidemez.

- Babür-Sarai Gönderen: Dashshwamedh ve taksi ile Rs 500 kadar tuk-tuk ile Rs 200. Zamana bağlı olarak onlar Girjagarh / Godowlia / Dashshwamedh size düşecek. Tuk-Tuk 10 pm kadar 8 arasında Dashashwamedh kadar gidemez