Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Yer

Ráday utca 31 K

Tesis Konumu

Çeviren Google
Nyugati Tren İstasyonu'na Kőbánya-Kispest yönünde Metro 3 (Mavi Metro) alır. Dört durak sonra Kalvin Meydanı'ndaki inin. Yürüyen altgeçit sizi çıkardığım zaman Ráday Street bir çıkış bulmak. Önümüzdeki yürüyün ve sağ tarafta Ráday 31 / k bulacaksınız. Haklısınız evine götürür kısa bir çıkmaz sokağın içine çevirmek zorunda. 'K "iki farklı kapıları üzerinde yazılı olduğunu lütfen unutmayınız - Aradığınız kimse doğru eve yolda önünüzde olduğunu. (Kapı büyük yukarıda diğeri sağ köşesinde ve harf 'K' yer almaktadır).

Keleti Tren İstasyonu'na Déli Pályaudvar yönünde Metro 2 (Kırmızı Metro) alır. Üç durak sonra Deák Meydanı'nda inin ve Metro 3 (Mavi Metro) için değiştirin.

Deák Meydanı'na Kőbány-Kispest yönünde Metro 3 iki durak yolculuk ve Kalvin Meydanı ininiz. Yürüyen altgeçit sizi çıkardığım zaman Ráday Street bir çıkış seçin. Önümüzdeki yürüyün ve sağ tarafta sen Ráday 31 / k bulacaksınız. Haklısınız evine götürür kısa bir çıkmaz sokağın içine çevirmek zorunda. 'K', iki farklı kapıları üzerinde yazılı olduğunu lütfen unutmayınız - Aradığınız kimse doğru eve yolda önünüzde olduğunu. (Diğeri sağ köşesinde ve kapısı üzerindeki harf 'K' büyüktür).

Déli Tren İstasyonu'na Örs vezér tere karşı Metro 2 / Kırmızı Metro / alır. Üç durak sonra Deák Meydanı'nda inin ve Metro 3 (Mavi Metro) için değiştirin. Deák Meydanı'na Kőbánya-Kispest doğru Metro 3 iki durak yolculuk ve Kalvin Meydanı ininiz. Yürüyen altgeçit sizi çıkardığım zaman Ráday Street bir çıkış seçin. Önümüzdeki yürüyün ve sağ tarafta Ráday 31 / k bulacaksınız. Haklısınız evine götürür kısa bir çıkmaz sokağın içine çevirmek zorunda. 'K', iki farklı kapıları üzerinde yazılı olduğunu lütfen unutmayınız - Aradığınız kimse doğru eve yolda önünüzde olan (diğeri sağ köşesinde ve kapısı üzerindeki harf "K" dir ) büyük.

Liszt Ferenc Havalimanından

Taksiyle
İyi organize taksi hizmeti Budapeşte Havaalanı'nda çalışıyor, kolayca sağ havaalanı dışında kendi standında bulabilirsiniz. Onlar 6000 civarında sabit fiyatlarla Ft faaliyet gösteriyor.

Minibüsle
Benzer Budapeşte Havaalanı'nda diğer havalimanlarına için 'Havalimanı Minibüs' adında bir 'servis' çalışıyor. Biletler terminallerinde yer alan, ofislerinde satın alınabilir.
Her iki terminallerde ofisleri saat hizmetinizdeyiz. Otobüsler yolcu sayısına bağlı olarak kalkıyor. Her otobüs aynı yönde seyahat o yolcu taşıyan

Otobüs ve metro ile
Budapeşte Havaalanı toplu taşıma ile de nispeten iyi erişilebilir. Yolcular Terminaller direkt otobüs servisi tarafından alınır Kőbánya-Kispest metro terminaline 'Otobüs 200' çağrısında bulundu. Otobüs hatta Pazar ve tatil günlerinde 10 ile 20 dakika arasında, sık sık çalışır.

Kőbánya-Kispest metro terminali seyahat sekiz durur ve Kalvin Meydanı ininiz.
Yürüyen altgeçit sizi çıkardığım zaman Ráday Street bir çıkış seçin. Önümüzdeki yürüyün ve sağ tarafta Ráday 31 / k bulacaksınız. Haklısınız evine götürür kısa bir çıkmaz sokağın içine çevirmek zorunda. Mektup 'K', iki farklı kapıları üzerinde yazılı olduğunu lütfen unutmayınız - Aradığınız kimse doğru eve yolda önünüzde olduğunu. (Diğeri sağ köşesinde ve kapısı üzerindeki harf 'K' büyüktür).

Arabayla
Burada Ráday daire GPS koordinatlarını bulabilirsiniz: N 47 ° 48.527 E 19 ° 06.459.
En yakın metro istasyonu (Metro 3) Ráday Caddesi'nin başında, Kalvin Meydanı'nda olduğunu. Eğer sağ tarafta olacak Kalvin Meydanı daire yaklaşırsanız, Burada da tramvay 47 ve 49, otobüs 9 ve 15. durağı bulabilirsiniz. Caddenin diğer ucu "Büyük Ring", Budapeşte'nin ana yollardan biri neden burada tramvay 4 ve hatta gece boyunca 6 çalışır. Eğer bu yönde yassı gelirseniz size sol tarafta bulacaksınız.

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN
Ráday Located at Ráday utca 31 K, , Budapest.
Ráday
Hungary
Budapest 1092 Ráday utca 31 K
0% 1
47.4853524 19.0644818
Ráday
    Oda mevcut

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

En iyi hostel fırsatlarını ve haberlerini doğrudan e-posta gelen kutunuza almak için aylık Haber Bültenimize kaydolun. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.