X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Quinta de S�o Thiago'e yol tarifleri

Rua do Rigueirinho (Estrada de Monserrate), Sintra, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google Yol Bize ulaşmak için:
Eğer araba ile havaalanı bırakırsanız, ilk Lizbon merkezi (güney gidiyor) kısa yol almak; Havaalanına çok yakın bir üstgeçidin altında, büyük bir dolaylı bulacaksınız. Eğer sağdaki ilk yol çıkar, ve Lizbon dairesel yol olacak, batıya gidiyor, 2. genelgeyi çağırdı.
Sen Sintra gidiyor, (her zaman düz, yön hiçbir değişiklik) IC 19 adlı bir otoyol Eğer Benfica geçecek, ve gireceğiniz, düz her zaman gitmek.
IC 19 uçları, bir dar yolda devam edecek zaman, Ranholas geçmek, sadece bir Göbekli sonra, sizin sol taraftan büyük bir self-servis benzin istasyonu (BP) geçecek. S. Pedro de Sintra geçin eski Sintra vila inmek, (sağ tarafta) iki çok büyük bacaları ile kraliyet sarayının yakınında geçmek ve Seteais yönde gitmek.
Bir fayans işareti Quinta de S. Thiago belirten Varlığından sağa, sadece yol ulaşana kadar yaklaşık bir daha 1,4 km boyunca devam Seteais Sarayı geçtikten. Bir avlu giden yeşil ahşap kapı ile bir büyük beyaz ev ulaşana kadar Sonra tüm yol bu tali yol (900 m) aşağı gitmek. Park alanı sağ tarafta olduğunu.