X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Pura Vida Hostel Rio de Janeiro'e yol tarifleri

Rua Saint Roman #20, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 77%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 82%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 75%Tesisler

Çeviren Google Pura Vida Hostel tarafından sağlanan kişisel Araba / Taksi Transferi:
Bu kadar hızlı ve güvenli bir şekilde mümkün pansiyon almak istiyorsanız, bizimle bir transferi kitap olabilir! Biz bir özel araç / taksi aldı ve düz pansiyon için getirilen olsun emin olun! Sadece daha fazla bilgi ve fiyatlandırma için info@puravidahostel.com.br bize e-posta.

Havaalanı veya Otogarı'na:
Sen Copacabana GERÇEK Oto Onibus Premium denilen otobüs alabilir. Bu bir mavi otobüs ve o BRL yaklaşık 13 $ maliyeti. Eğer Copacabana, Avenida Atlantica, Copacabana Plajı'nda özellikle Rua Sa Ferreira / Posto 5 (plaj yanında çalışan Copacabana ana cadde) almak için gereken otobüs şoförü söylemek emin olun. Eğer off düştü, en az 2 blok uzaklıkta pansiyon olacaktır. Ayrıca herhangi belirgin bir taksi almak ve sürücü Pura Vida Hostel adres / yer sağlayabilir.

Metrodan:
Normalde metro istasyonu Genel Osorio kapalı olsun istiyorum, ama şu anda inşaat nedeniyle kapalı - Eğer Zona Sul yönde gidiyoruz emin olun. Neyse ki biz yaklaşık 4-5 blok ötede bir sonraki metro istasyonu Cantagalo (şu anda Zona Sul için son metro durağı olan) vardır. Metro istasyonu Cantagalo çıkarken, Rua Xavier de Silveira üzerine plaja doğru yürüyün. Avenida Nossa Senhora de Copacabana vurduğunda, bir hakkı almak ve Rua Sa Ferreira elde edene kadar sokak izleyin. Rua Sa Ferreira hakkı almak ve daha sonra Rua Aziz Roman sonraki hakkı almak. Tepe (DEĞİL TÜM YOL UP) kadar yürüyün ve pansiyon sağda yer almaktadır. PURA VIDA diyor bir işaret yoktur. Ev numarası 20'dir.