X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Prague's Heaven'e yol tarifleri

Jaromirova 20, Prague 2, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google No.7, 18, 24 (gün boyunca) ve hiçbir - Sen tramvay ile bize ulaşabilirsiniz. 53, 55 (gece boyunca) - istasyonu 'Svatoplukova' denir - Eğer tramvay bırakın ve Jarmirova sokakta tam olarak - no.20 ve halka çan PRAG'S HEAVEN için sadece arama!

Havaalanından Bize ulaşmak için:
Havaalanından Letiątě Ruzyně ... otobüs yok. Istasyon Petřiny (platformu 'B') için 179
Petřiny tramvay no.18 gelen Svatoplukova istasyonu
- 26 CZK bir transfer bilet satın

Ana tren istasyonu (Hlavni nadrazi) bize ulaşmak için:
- Bir tramvay no alır. 'Lazarska' istasyonuna 9
- Oradan başka bir tramvay hiçbir alır. Adı istasyonuna 24
'Svatoplukova', biz yürüyerek istasyondan birkaç adım
Her kişi-tüm yolculuk 20 dakikadan daha uzun süre almamalıdır, 26 BU CZK bir bilet gerekir, bu transferi ve geçerli 75 dakika!

HOLESOVICE tren istasyonundan Bize ulaşmak için:
İstasyon 'Prazskeho povstani' ve gelen 'Svatoplukova' denilen istasyonuna tramvay no.18 var almak - kırmızı çizgi 'C' - bir yeraltı atın. Sen 26 CZK bir bilet gerekir, bu transferi! Tüm yolculuk yarım saat daha uzun sürüyor olmamalıdır.

Florenc otobüs istasyonu bize ulaşmak için:
- Bir tramvay no.24 (Nadrazi Strasnice yön) almak -
, istasyon 'Svatoplukova' ininiz
- Çok hızlı bir şekilde burada olacak bu yüzden Florenc istasyonundan 17 dakika yolculuğu hakkında. 18 CZK bir bilet satın - her kişi! Bilet tramvay almak doğrulamak için unutmayın!

Araba ile bize ulaşmak için:
- Eğer 'D1' tarafından Prag ulaşmak olmalıdır - Brno karayolu. . D1 bir sokak '5 kvìtna olarak Prag devam '- doğru adı verilen sokakta açmak gerekir', Lounských 'ilk ışıklarıyla kavşak için bu ana yol üzerinde gidip bu ışıklar size denilen sokağa sola çevirmek zorunda 'Táborská'. Bu cadde hala düz - tramvay hatları boyunca - ikinci ışıkları, sol tekrar dönecek - Ne Namesti bratri Synku 'adı verilen küçük kare geçecek - Bir sonraki ışıkları tekrar sola -' Otakarova sokak '- bu yavaş yavaş sokak 'Sekaninova' içine değişiyor - - yavaşça sokak 'Køesomyslova' içine değişiyor sağa ilk sokak açmak ve Jaromirova sokakta olacak - no.20 için sadece arama!