X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Prague Lion Hostel'e yol tarifleri

Na zborenci 6, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


52%Oy

  • 63%Ekonomik
  • 63%Güvenlik
  • 70%Yer
  • 37%Çalışanlar
  • 37%Atmosfer
  • 53%Temizlik
  • 43%Tesisler

Çeviren Google GPS: 5004'38'' N 1425'02'' E
Ana Tren İstasyonu'na
Florenc durağına metro hattı C alır. B hattı değiştirin ve Karlovo namesti durağına gitmek. Platforma çıkmak ve daha sonra Karlovo namesti için işaretleri takip - namesti'den Palackeho İÇİN DONT GO.
Eğer çıkış karlovo NÁMĚSTÍ (değil Palackeho) almak emin olun. Dış metro, (parkı karşısı) tramvay parçaları çapraz sağ Na Zborenci sokak 120m açtıktan sonra, sağ Na Zderaze sokak 170m açtıktan sonra, nehre doğru yokuş aşağı Resslova sokak alır. 50m sonra otele çarptı.

Holesovice Tren İstasyonu
durdurmak Florenc AKE metro hattı C. B hattı değiştirin ve Karlovo namesti durağına gitmek. Platforma çıkmak ve daha sonra Karlovo namesti için işaretleri takip - namesti'den Palackeho İÇİN DONT GO.
Eğer çıkış karlovo NÁMĚSTÍ (değil Palackeho) almak emin olun. Dış metro, (parkı karşısı) tramvay parçaları çapraz sağ Na Zborenci sokak 120m açtıktan sonra, sağ Na Zderaze sokak 170m açtıktan sonra, nehre doğru yokuş aşağı Resslova sokak alır. 50m sonra pansiyon çarptı.

Havalimanından:
Endstation Zlicin için otobüs 100 atın. Metro (B hattı) değiştirin. Karlovo NÁMĚSTÍ istasyonunda ininiz.

Veya Endstation Dejvicka için otobüs 119 alabilir. Metro (line A) değiştirmek, 4 istasyon MUSTEK, orada hattı B (yön Zlicin) için değişiklik, 2. istasyon Karlovo NÁMĚSTÍ olduğunu.

En yakın metro istasyonu karlovo NÁMĚSTÍ (B hattı) 'dir. Eğer çıkış karlovo NÁMĚSTÍ (değil Palackeho) almak emin olun. Dış metro, (parkı karşısı) tramvay parçaları çapraz sağ Na Zborenci sokak 120m açtıktan sonra, sağ Na Zderaze sokak 170m açtıktan sonra, nehre doğru yokuş aşağı Resslova sokak alır. 50m sonra pansiyon çarptı.

Eğer, bilgi masada gazete standı satın - toplu taşıma araçları ile siz 32 CZK için bilet aktarmak gerekir.
Havalimanından:
Havaalanında karşılama istek üzerine mevcuttur. Bu hizmeti talep etmek için bize e-posta gerekir. Hızı 600 - 1-4 kişilik CZK.; Bize bir rezervasyon yapmak için e-posta.

Özellikle tren istasyonuna taksi sürücüleri, dikkatli olun. Yasal olarak kayıtlı taksiler hala fahiş için ellerinden geleni yapmak mafya-run işlerine olabilir. Bir taksi şoförü Prag'da bir makbuz reddetme, böylece taksi, kendinizi, ya da bagaj koyarak önce bir fiyat kabul etmek için yasadışı. Aşırı şarj riski büyük ölçüde sadece sadece istasyon ya da otel ile bağlı taksi kullanan firmalar her zamanki mantıklı önlemler almak, ya da saygın bir şirket aramak ve beklemek, overplayed edilir. Son olarak, bir taksi şoförü bir yanlış tasarı sunuldu eğer, cep telefonu polisi arayın. Sizin sürücü hızla onun melodi değişecek!

Biz e-posta yoluyla, yalnızca yazılı iptaller alıyor ********. *********