X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Prague Lion Hostel'e yol tarifleri

Na zborenci 6, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


67%Oy

  • 73%Ekonomik
  • 72%Güvenlik
  • 81%Yer
  • 68%Çalışanlar
  • 58%Atmosfer
  • 55%Temizlik
  • 65%Tesisler

Çeviren Google GPS: 50 ° 04'38'' N 14 ° 25'02'' D
Ana Tren İstasyonu'na
Florenc durdurmak için metro hattı C almak. B hattı değiştirin ve Karlovo namesti durağına gitmek. Platformun çıkın ve sonra Karlovo namesti için işaretleri takip - Palackeho namesti GİDİN DONT.
Eğer çıkış Karlovo Namesti (değil Palackeho) almak emin olun. Metro tramvay parça (parkı karşısı) çapraz dışında, sağ Na Zborenci sokağa 120m açtıktan sonra, sağ Na Zderaze sokağa 170m açtıktan sonra, nehre doğru iniş Resslova sokak almak. 50m sonra otel çarptı.

Holesovice Tren İstasyonu'na
Florenc durdurmak için AKE metro hattı C. B hattı değiştirin ve Karlovo namesti durağına gitmek. Platformun çıkın ve sonra Karlovo namesti için işaretleri takip - Palackeho namesti GİDİN DONT.
Eğer çıkış Karlovo Namesti (değil Palackeho) almak emin olun. Metro tramvay parça (parkı karşısı) çapraz dışında, sağ Na Zborenci sokağa 120m açtıktan sonra, sağ Na Zderaze sokağa 170m açtıktan sonra, nehre doğru iniş Resslova sokak almak. 50m sonra yurdu vurdu.

Havalimanından:
Endstation Zlicin otobüs 100 atın. Metro (B hattı) değiştirin. Karlovo namesti'den istasyonunda inin.

Ya da Endstation Dejvicka otobüs 119 alır. (A hattı) metro değiştirmek, 4. istasyonu hat B var (yön Zlicin) değiştirmek, MUSTEK olduğu, 2. istasyonu Karlovo namesti'den olduğunu.

En yakın metro istasyonu Karlovo namesti'den (B hattı) 'dir. Eğer çıkış Karlovo Namesti (değil Palackeho) almak emin olun. Metro tramvay parça (parkı karşısı) çapraz dışında, sağ Na Zborenci sokağa 120m açtıktan sonra, sağ Na Zderaze sokağa 170m açtıktan sonra, nehre doğru iniş Resslova sokak almak. 50m sonra yurdu vurdu.

Toplu taşıma araçları tarafından 32 CZK için transferi bilet gerekiyor - Danışma, gazete standında satın.
Havalimanından:
Havaalanı transferi talep üzerine mevcuttur. Bu hizmeti talep etmek bize e-posta gerekir. Oranı 600 - 1-4 kişilik CZK;. Bize e-posta bir rezervasyon yapmak için.

Özellikle tren istasyonuna, taksi sürücüleri dikkatli olun. Yasal olarak kayıtlı taksiler hala fahiş için ellerinden geleni yapmak mafya tarafından işletilen işleri olabilir. Bu Prag'da bir makbuz reddetme bir taksi şoförü için yasadışı, bu nedenle taksi, kendinizi, ya da bagaj koymadan önce bir fiyat kabul. Aşırı şarj riski büyük ölçüde sadece sadece istasyon ya da otel ile bağlı taksi şirketleri kullanarak her zamanki mantıklı önlemler almak, ya da saygın bir şirket arama ve bekleyin, overplayed edilir. Bir taksi şoförü bir yanlış tasarı sunuldu Son olarak, cep telefonunuzda polis arama. Sürücü hızla onun ayar değişecek!

******** Biz e-posta ile, sadece yazılı iptal alıyor. *********