X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Pousada Rios

rua do farol 190, ilha cotijuba, Belem, Brezilya

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Pousada Rios hemen Belém dışında Ilha Cotijuba bulunan ve İngilizce, Almanca, Hollandaca, İspanyolca ve Portekizce konuşan bir genç ve güler yüzlü Hollanda-Brezilya çift tarafından çalıştırılır.
lha Cotijuba 15 km ıssız tatlı su plajları ve zengin bir fauna ve bitki örtüsüne sahiptir. Insanlar için mükemmel bir alternatif düğünle Marajo adayı ziyaret etmek için zaman wo.
Ada hafta sonları ve tatillerde Belem bir çok turist alır.
ada acil durumlar için şehre getiren bir sürat teknesi var, düzenli sorunlar için mevcut 24 saat doktor ile küçük bir tıbbi yazı vardır. Adada bir polis istasyonu da vardır.
Adada banka veya ATM makineleri vardır.
Sadece nakit ödemeler, Kredi Kartları ile ödeme de mümkün değildir
Adada hiçbir internet yok.
Vivo cep telefonu için adada en iyi sinyali vardır.

Pousada Rios luxe temel gelen banyo ile toplam 18 daire al sahiptir. Biz meyve ve palmiye ağaçlarının gölge bir sürü güzel bir bahçe var. Burada bizim rahat bir atmosfer zevk ve bizim restoranda yerel ve uluslararası yemekleri tadabilirsiniz. Gerçekten sakin bir hafta hukuksuz sırasında. Hafta sonları pousada önünde plajda barlarda çok daha fazla etkinlik var. Sen, plajlar etrafında gezintiye orman ve mangrov yürüyüş gitmek, ya da yerel balıkçılar ile balık gidebilirsiniz. Yabancıların kendi ada keşfetmek için adada var neredeyse hiç suç çok güvenli İt's.

Biz de cotijuba yakın bir başka adaya JUNGLETRIPS sunuyoruz. Burada yaklaşık 15 aile ile küçük bir balıkçı topluluk kalmak. Sen yerel halk ile temas bir sürü var ve orada günlük yaşamın biraz tadacaktır, onlar kim İngilizce konuşuyor, tüm Pousada rios sahibi bir gözetiminde O s mangrov vb keşfetmek, karides yakalamak, balıkçılık bizi çıkar Hollandalı, Alman ve portugues. Biz mangroves Riveredge tipik bir fishermenhouse kalmak, bir hamak ya da bir hava matras uyku, yemek dahildir.
* Daytrip rs 150 2 kişi
* Gecede jungletrip rs 400 2 kişi
* 2 gecelik jungletrip rs 500 2 kişi

6 kişilik bir miximum ile

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Klima
  • Bar
  • BBQ
  • Mevcut Yemekler
  • Restoran
  • Havlu dahil


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Pousada Rios Located at rua do farol 190, ilha cotijuba, , Belem.
Pousada Rios
Brazil
Belem Para 66065-730 rua do farol 190, ilha cotijuba
0% 2
-1.2166443 -48.5334777
Pousada Rios
    Oda mevcut     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda