X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Portus House Istanbul'e yol tarifleri

Mumhane Cad, 31, Kemankes Mah. Karakoy, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 98%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 98%Temizlik
  • 98%Tesisler

Çeviren Google Biz iki Tramvay ortasında haklısın durur: Karaköy ve Tophane

Atatrk Havalimanından
Istasyon Zeytinburnu ve T1 tramvay aktarmak Metro atın (tramvay saatleri: 05:00 sabah 23:55 e kadar gece). Karaky istasyonunda inin ve denize doğru sağda yol takip izleyin. Su bitene kadar Galata Köprüsü sırt su boyunca yürüyün. Şimdi sol Namlı Gurme Mağaza, Glloğlu Baklava ve daha fazla mağaza geçen ana yol ve sağda cruise terminal boyunca devam edin. Mağazalar acil sol ve daha sonra hemen sağ (köşesinde YDS ayakkabı mağazası) yapmak bitirdikten sonra. Biz DiaSA süpermarket genelinde sokak tarafında solda bulunmaktadır.
Toplam seyahat süresi: 75 dakika (Eğer geçmek çeşitli sokak satıcıları tarafından bitmiyor verilen)Sabiha Gkcen Havaalanı veya Taksim'e

Taksim Meydanı'na (saat 04:00 ve 01:00 arasında mevsime bağlı olarak) için Havatas servis otobüsü atın. Taksim Meydanı'ndan itibaren Portus Evi (yaklaşık 5 dakika ve 8 TL) bir taksi alabilir ya da Kabataş aşağı metro Fnikler alır. Buradan, Tophane istasyonu üzerinde T1 tramvay iki durak almak tramvay kurtulmak ve denize doğru sokak arası. Hemen önünüzde dar Hamam Sokak sokağa gidin. Hamam Pass ve sağa dönün (bu bir çıkmaz, yani başka seçenek. Sen Nowon bizim Mumhane sokak bulunmaktadır. Başka bir iki dakika düz devam edin. Biz DiaSA süpermarket genelinde caddenin sağ tarafında bulunmaktadır.
Toplam seyahat süresi: 90 dakika (trafik) bağlı


Yerel sürücüsü yardıma ihtiyaç halinde bizi arayın için kullanışlı bizim telefon numarasını tutmak lütfen.