X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Portus House Istanbul'e yol tarifleri

Mumhane Cad, 31, Kemankes Mah. Karakoy, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 96%Tesisler

Çeviren Google Biz iki Tramvay orta durakları şunlardır: Karaköy ve Tophane

Atatrk Havalimanından
Istasyonu Zeytinburnu ve T1 tramvay aktarmak Metro almak (tramvay saat: 05:00 e kadar sabah 23:55 gece). Karaky istasyonunda inip denize doğru sağ tarafta yol takip izleyin. Su sona kadar Galata köprüsüne sırt ile su boyunca yürümek. Şimdi sağda solda ve yolcu terminalinde Namlı Gurme Store'u Glloğlu Baklava ve mağaza daha geçen ana yol boyunca devam edin. Saklar sonra hemen bir sol ve hemen sağ (köşesinde YDS ayakkabı mağazası) yapmak sonlandırdıktan sonra. Biz Diasa süpermarket karşısında cadde tarafında solda.
Toplam seyahat süresi: 75 dakika (sen geçmek çeşitli sokak satıcıları tarafından bitmiyor verilir)Sabiha Gkcen Havaalanı veya Taksim'den

Taksim Meydanı (saat 4:00-01:00 mevsime bağlı olarak) için Havatas servis otobüsü almak. Taksim Meydanı'ndan itibaren Portus Evi (yaklaşık 5 dakika ve 8 TL) bir taksi alabilir ya da Kabataş aşağı metro Fnikler alır. Burada, T1 Tramvay Tophane istasyonu üzerinden iki durak almak tramvay almak ve denize doğru sokak arası. Sağ önünüzde dar Hamam Sokak sokağa kafa. Hamam geçmek ve (bunun bir çıkmaz sağa, başka hiçbir seçenek. Siz Nowon bizim Mumhane sokak vardır. Başka bir iki dakika boyunca düz devam edin. Biz Diasa süpermarket karşısında caddenin sağ tarafında bulunmaktadır.
Toplam seyahat süresi: (trafik) bağlı 90 dakika


Bizim telefon numarası bir yerel sürücü yardıma ihtiyacınız olursa bizi arayın sahip kullanışlı tutun lütfen.