X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Portobello Hotel'e yol tarifleri

33 South Richmond Street, Dublin 2, Dublin, Irlanda

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google Havaalanı'na ulaşım:
Şehir Merkezine birkaç otobüs vardır. 16A olan şehir içi otobüs bulunmaktadır. Bu yol alıyor Kellys Köşe / Harrington Street sizi salmak için sürücü isteyin. Üzerinde bırakarak otobüs büyük kavşak için caddeden aşağı geri yürümek. Sağa dönün ve Güney Richmond Street olacak. Otel, sol taraftaki sokağın üst kısmında yer alır.
Diğer Otobüsler 747 şunlardır: (Merkez Otogar) Otobüs Aras sona erer
Aircoach: Dublin havaalanına Ballsbridge (Portobello için Leeson Caddesi üzerinde karaya).

A) City Centre.
Birkaç otobüs güzergah bu hizmet Portobello Otel vardır.
DOlier Street: 14 veya 14A
15/15A/B/C veya 83: College Street (Trinity College Yan) itibaren
Dame Street: 65B

C) City Centre Sürüş.
Eğer Güney Büyük Georges St kavşağı (bir Philips vardır ulaşana kadar DOlier St üzerine OConnell St çapraz OConnell Bridge Dame St üzerine trafik ana akış takip Dame St Devam ) köşesinde saklayın. Eğer Kanama At adlı bir barda gelene kadar Georges St doğru sola dönün ve Aungier St üzerine düz devam düz Wexford sokak ve Camden Street kadar devam edin. Sağa trafik yuvarlak izleyin. Eğer sol tarafta Starbucks geçecek, büyük bir kavşak ulaşana kadar trafik takip etmeye devam. Bu Charlemont Caddesi ile birleşme olduğunu. Charlemont Sokak kadar sola dönün ve caddenin üstüne devam. Bu kanal üzerinde bir köprü göreceksiniz. Bu köprü ÇAPRAZ YAPMAYIN. Sağınızda size Barge adlı bir barda göreceksiniz. Bu pub sağa dönün ve her yerde bu sokakta kanal ve park tarafı yukarı götürmek. Portobello Kanal üzerinde bir sonraki köprüye kadar